Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy azért haragszan...

Normális, hogy azért haragszanak rám a szüleim, mert 4-es lett a diplomám végeredménye?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a munkakeresésnél nem nézik, hanyas a diploma. Felvetelinél is a 4-es 360 pon tot ér,ami nem olyan rossz. Sajnos szivattak a tanárok a védésen,én is jobban örültem volna 5-ösnek, de miért kell ezért utálni?
2021. máj. 26. 13:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
98%
Ha ledoplomáztál, akkor legalább önmagad szemében ne legyél már gyerek! A szüleid mondanak, amit akarnak, de már régen te vagy felelős saját magadért, jogod van nem színötösnek lenni.
2021. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim válasza:
100%
Szard le. En gratulalok, hogy jol sikerult.
2021. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele
2021. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
99%
Ne foglalkozz vele! A munkaltato nem nezi. Milyen felveteli, msc vagy phd?
2021. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tenni kéne rá magasról, csak ez nekem is rossz, mármint a tudat, hogy mindenki engem gyűlöl, főleg egy ilyen nem is annyira komoly baj miatt. Nem értem ezért miért dől össze a világ, csak mert valami nem 5-ös. A lényeg, hogy sikerült, átmentem.
2021. máj. 26. 13:24
 6/73 A kérdező kommentje:
Nem felvételizek, munkát keresek.
2021. máj. 26. 13:25
 7/73 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem nézte az eredményt azóta, nem is emlékszem, hányas lett. Szerintem a négyes nagyon jó. Gratulálok
2021. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
98%

Mi ez itt, általános iskolai énekóra, ahol ciki négyest kapni? Jézusom, már hogy lenne ez baj? Te mindent megtettél, a négyes elég jó eredmény. Gratulálok, a szüleid véleményét ebben a helyzetben szard le tényleg. És gondolom nekik nincs diplomájuk, valahogy mindig a nem diplomás szülők szokták "gyűlölni" a gyereküket az egyetemi négyes miatt...

A munkahelyeden jó eséllyel meg se fogják kérdezni. Engem, mikor felvettek gyakornoknak, a harmadik héten ebéd közben megkérdezte, még csak nem is a főnök, hanem egy másik kolléga, hogy amúgy milyen tanuló vagyok. Na, pont ennyit számít a négyes meg ötös közti különbség.

2021. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
98%

6, ja oke csak a 360 pont miatt kerdeztem..

Persze nem egyszeru letojni. En is nemsokara zv- zek es nagyon fosok, tudom hogy be tudnak szívatni ha akarnak. A lenyeg hogy boldogulj. Amugy van egy olyan erzesem hogy ők nem diplomasok.

2021. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
Egyébként hívtak be állasinterjúra, azért szerettem voln tisztazni, hogy nem számít, hanyas. Van a szüleimnek is diplomája, de nekik is 4-es lett úgy tudom.
2021. máj. 26. 13:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!