Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e köztetek olyan, akinél...

Van-e köztetek olyan, akinél a covid és a covid oltás széthúzta a családot más más nézőpont miatt?

Figyelt kérdés
A szélsőségesen ellentétes nézetek hatására gondolok.

2021. máj. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Érzéketlen bunkó! Kívánom, hogy akkor téged is az vigyen el
2021. szept. 1. 22:44
 62/66 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk mindenki egészséges volt. Anyós párja beoltatta magát, nagyon beteg volt utána, lefertőzte anyóst is, az a kórházba került tőle. Mondtuk neki h a párja fertőzte le mert beteg volt utána. Nem hitte el, őbennük ez ott lappangott már... Szerintünk nem. Beoltatta magát. Hálistennek neki nem lett baja tőle. A párja 3 hétig beteg volt.

Persze utána győzködtek az oltásêrt, de hát köszönöm én nem kérem. Láttam én hogy nekik milyen betegséget okozott. Azóta nem voltam beteg én sem, csak most 3 hete egy kisebb megfázás. Pedig ez 2 éve volt

2023. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
42%
Nincs vita, mindenki Elmondja a véleményét. Nálunk 1 ember oltatta be magát, azóta állandóan beteg. Már, még bánta az oltást.
2023. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
42%

Előző vagyok.

Kollégámat, lélegeztető gépre akarták tenni, mert annyira beteg volt, de nem engedte, inkább haza ment és még is gyógyult. Bele sem merek gondolni, mi lett volna ha gépre teszik.. Bár tudjuk mi szokott annak a vége lenni. :(

2023. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
42%

63 én meg az előtted szóló vagyok. A párom családjából beoltattak magukat. Az egyikőjük állandóan beteg. Mondom kb havonta max 2 havonta beteg. A többi elvétve, de gyakrabban, mert előtte sosem láttam őket betegen.

A családomból hálistennek még nem lett beteg senki az oltástól, kiveve egy ember. Neki szívproblémája lett

2023. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
42%

Azt mondta nem vesz fel többet.

Akkor párom családjaban van eü dolgozó. 3 oltással. Mivel megbetegedtek az oltas utan, így megmondta h többet tuti hogy nem vesz fel...

2023. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!