Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e köztetek olyan, akinél...

Van-e köztetek olyan, akinél a covid és a covid oltás széthúzta a családot más más nézőpont miatt?

Figyelt kérdés
A szélsőségesen ellentétes nézetek hatására gondolok.

2021. máj. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
38%

#39

Oltástagadók 😂😂😂 senki nem tagadja az oltás létét

2021. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
39%
Rokonságban van ilyen, mondjuk nézzük a jó oldalát, legalább nem kell rokonlátogatást erőltetni.
2021. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 JLCS válasza:
57%
Lazán kapcsolódik a tárgyhoz: EÜ-ben dolgozom,de nem oltattam be magam-várok egy kicsit. Udvariasan előre engedek mindenkit,aki megy. Az SBO-ra kellett elmennem a minap,magas vérnyomás miatt. Vettek vért,előtte teszteltek is azonnal-persze negatív. A hipertónia alig érdekelte a derék doktorhauszt,aki a bunkóságot vette át a filmsztártól csupán,a Covid miatt csesztetett. Sajnos nem lett igaza,és ettől nem nyugodott meg. Szóval az antitest eredményem 221. 50 a minimum így kb négy és félszeres a hivatalos védettségem-belülről. Ami miatt ezt írom: Egy kolléga,aki szintén jár a kórház területén mindenfelé, oltáskételkedő, javaslatomra vérvizsgálatot kért. Neki az eredménye 0 antitest lett. Minimum elgondolkodtató. Ez nem közösségi vélemények posztolása-ez velem történt...
2021. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Azóta nem tudom feldolgozni, hogy a tudtomon kívül ment el beoltatni magát. Úgy érzem, hogy engem cserben hagyott mivel most ő megkapta a létjogosultságot mindenhova, én pedig maradtam másodrendű polgár. Ő volt koronás, enyhe náthával 2 nap alatt simán kilábalt belőle. Antiteste is volt még pár hete. Ennyit kértem, hogy még várjunk kicsit. Nem azért vagyok magam alatt, amiért nem tudni hogy milyen hatása lesz a vakcinának, hanem azért mert úgy tűnik ahogy jött egy ,,mentőhajó,, ő azonnal átszállt és ott hagyott engem.
2021. máj. 23. 11:14
 45/66 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta folyamatosan köhög.... Nem érzem biztonságban magam...
2021. máj. 23. 11:16
 46/66 anonim ***** válasza:
47%

Szakíts vele azonnal. Engedjed el.


Talán eki is jobb lesz, ha egy idióta nem akarja megszabni és elbaszni az életét.

2021. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
50%

Nehogy azt mond hogy a vakcinatol köhög. Ne röhögtess.

Egyébként ha annyira szarul érzed magad neked is megvan a lehetőséged beoltatni magad.

2021. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
36%

Igen. Párommal oltás mellett döntöttünk.

Család többi tagja ezt nem tartotta tiszteletben.

Először napi,majd heti szinten ment a panikkeltès.

Olyan butaságokat állítottak, néha regalatam rá. És minden felvetèsukre találtam magyarázatot. De én csak ne oktassam ki őket.

Engem hibáztattak amiért páromat rábeszeletem az oltásra.(egymástól függetlenül hoztuk meg a döntést) Èrzelmi terrornak nevezném azt amit ők csináltak.


Amúgy semmi bajunk nem volt. Nekem volt két napos oltási reakció.


De ők ezt nem vették figyelembe. Orrba szájba nyomták,hogy mennyire rossz.

Mondok pár pèldat

Kórházban dolgoznak, és találkoznak olyan betegekkel akik már megkaptak az oltást. Tök mindegy hány napja stb, biztos az oltás miatt lettek betegek..

-masik kedvenc peldám- oltastol.covidos leszel

-trombozisod lesz

-oltott emberek miatt mutálódik a vírus

-oltott ember mellett lenni is veszélyes már.

Visszaigazolja őket az olyan hírek:ahol pl Amerikában ki vannak tiltva az oltott emberek

Ez is őket igazolja vissza milyen rossz dolog az oltás

-egy másik hülye elmeletuk: aki átesett a covidon azt nem szabad oltani... Orovosok véleménye nem számít

-beleegyezo nyilatkozatot kell kitölteni. Ezt a hül.yeseget is terjesztgetik.

Aki beoltatta magát az tudja,hogy semmi beleegyező nyilatkozatot nem kellett aláirniI. (Csak egy oldal kérdésre kellett igen nemmel válaszolni,ami kiszűri felveheted e az oltást)


Szóval kiborítottak.

És nem azért mert buták.

Hanem azért mert ítèlkeznek felettünk és előttünk hangoztatják mennyire birka aki beoltatja magát.

Ezzel annyira leírták magukat előttem hogy kiábrándultam belőlük.

2021. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
25%

Egyèni döntés. Ismerek ilyen párt ,ahol csak az egyik fél oltatta be magát.

Szomorú,mert a párja nem. Félti.

De nem vesznek ezen össze.

Sajnálom,de aki nem oltatta be magát,az fogadja el a tényt,nem mehet a saját érdekében sehova.

2021. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 kovpet ***** válasza:
63%
48: Hozzájáruló nyilatkozatot kell kitölteni, de nem értem, hogy ennek mi köze van mihez. Sajnálom, hogy a sok ostoba mindent mindennek összekombinál. Kórházban dolgoznak? Remélem, max takarítanak ott ennyi ésszel.
2021. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!