Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e köztetek olyan, akinél...

Van-e köztetek olyan, akinél a covid és a covid oltás széthúzta a családot más más nézőpont miatt?

Figyelt kérdés
A szélsőségesen ellentétes nézetek hatására gondolok.

2021. máj. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
38%
Nem nincs, ertelmisegiek kozott ez nem kerdes, oltakozni kell.
2021. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk anyósék..az én családom teljes mértékben elfogadja a nézeteket. Anyoseknal állandóan téma és veszekedések vannak belőle...
2021. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
84%
Mi oltattunk, a gyerekeket is visszük, amint lehet, anyukámék félnek még tőle. Nem vesztünk össze ezen, elmondta mindenki egyszer a véleményét, azóta nem beszéltünk róla. Én nem próbálom meggyőzni őket, ők sem minket.
2021. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
83%
Én és szüleim oltakoztunk, tesóm nem, senki nem cseszteti emiatt. Viszont egy barátomat elvesztettem emiatt ő már előtte is radikális oltásellenes volt. Nem én voltam a hunyó. :S
2021. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
43%

"ertelmisegiek kozott ez nem kerdes, oltakozni kell."


Olvasott, tájékozott ember vagyok, az átlagos sávtól jóval magasabban helyezkedik el az IQ értékem. Vannak társadalmi ügyek amikben aktív vagyok. Fogalmam sincs, miképpen lehet nálad bekerülni az értelmiségi panteonba, de bátorkodom igényt tartani a titulusra. És nem, nem kérek oltást. Ahogy a testvérem sem. Ahogy a diplomás, külföldön megbecsült barátom sem szeretné az oltást, amennyiben ott nem kényszerítik rá.


Ugye azzal tisztában vagy, hogy az "oltásellenes" és a "Covid-19-vakcina szkeptikusság" közé nem tehető egyenlőségjel...?

2021. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
92%
Nem . Nálunk még a tág családban sincs ezzel probléma . Mindenki szépen kifejezi ami az ő véleménye a másik azt meg tiszteletben tartja . Többet meg nem beszélünk róla.
2021. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%

"átlagos sávtól jóval magasabban helyezkedik el az IQ értékem"


Hány meg hány embertől hallottam ezt...

2021. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk nincs ilyen,pedig különböző vélemények /döntések születtek a családban ezzel kapcsolatban. Igazság szerint mi tiszteletben tartjuk,hogy mindenkinek a saját teste és a saját döntése mihez kezd vele,nem is téma ez nálunk. Egyszer megbeszéltük ki mit gondol,ki akarja beoltatni magát és aki igen mivel,aztán ennyi .
2021. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk már megy a célozgatás, hogy nem kell menni a közel jövőben, ha nem tervezünk oltatni. Semmi bajom ezzel, akkor nem fogják látni az unokát, dédunokát, én sem a szüleimet, nagyszülőmet. Ők oltattak mi hárman nem. Ha majd a gyerekem meg megkérdezi majd ha elég nagy lesz, hogy apa miért nem mehetek el a nagyihoz, elmagyarázom majd neki, hogy egy tű és az elvakult butaság az oka. Szomorú lesz biztosan, de jobb lesz neki ilyen emberek nélkül
2021. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
47%
9es legalább nem ölitek meg őket.
2021. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!