Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e köztetek olyan, akinél...

Van-e köztetek olyan, akinél a covid és a covid oltás széthúzta a családot más más nézőpont miatt?

Figyelt kérdés
A szélsőségesen ellentétes nézetek hatására gondolok.

2021. máj. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
29%

"Hány meg hány embertől hallottam ezt..."


Én kérek elnézést, hogy nem mellékeltem a Mensa tesztet:D

2021. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
39%
10es és legalább ők se nyomják nekem a süket dumát erről az ostobaságról. Mindenki jól jár ezzel.
2021. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk széthúzta több oldalról is.

Párom szülei azért haragudtak ránk, mert nem adattuk be az első vakcinát, ami szembe jött, hanem vártuk a pfizerre, mivel krónikus betegek vagyunk .

Az én családom szerint pedig betegek leszünk, meghalunk kb, és idióták vagyunk, amiért beoltattuk magunkat.


Mi meg csak nézünk, hogy mi történik körülöttünk...

2021. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
59%

nálunk nincs, nem értünk egyet, de nem veszekszünk ezen


11-es

mintha olyan marha sokat jelentene egyébként, ha 135-ös az IQ-d.. és mintha ebből olyan elképszetően messzemenő következtetéseket lehetne levonni.. a mensa tagok között is vannak idióták, ilyet is ismerek, és az átlagos IQ-val rendelkezők között is vannak értelmesek, ilyet is

2021. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
75%
Nagynéném és a férje között volt egy elég csúnya vita. Nagynéném elsők között kapta(egészségügyis)a férje nem kérte. Nagynéném pont nálunk volt amikor hívta a férje, hogy pozitív lett(itt mondjuk mi is kiakadtunk, mert nagynéném nem szólt, hogy talán beteg, jó, oltva vagyunk de én még csak az elsőt kaptam meg), nagynéném meg teljesen kiakadt, pár perces telefonos vita után hazament, de ha tippelhetek otthon is folytatta.
2021. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk nincsenek viták
2021. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk kb ez van:

-Na és beadattad az oltást?

-Nem

-miért

-mert nem


Sima respect a másik iránt nem úgy mint az "értelmiségi" családokban

2021. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem aki ez miatt nem találkozik többé a család tagjával vagy össze vesznek. Azoknak végre meg van az indok, hogy ne keljen egymással találkozni.

Nálunk vegyesen vagyunk, de ez miatt soha nem veszekednénk vagy távolodnánk el egymástól. Mindenkinek a saját döntése, hogy oltat-e vagy nem.

2021. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk az van hogy szerintem és anyám szerint nincs Covid,apám meg azt mondja hogy ez egy mutalodott influenza vírus.Ha felhozzuk a témát összeveszunk rajta,de nem húzza szét a családot,már előtte szét voltunk húzva
2021. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk ilyen nem volt. Mindenki elmondta h mi az ő nezopontja,a többiek merlegeltek a helyzetet, de semmi konfliktus nem alakult ki, mindenki szabad ember egy szabad országban,nem mellesleg nagykorú.
2021. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!