Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e köztetek olyan, akinél...

Van-e köztetek olyan, akinél a covid és a covid oltás széthúzta a családot más más nézőpont miatt?

Figyelt kérdés
A szélsőségesen ellentétes nézetek hatására gondolok.

2021. máj. 20. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
43%
Az oltáselleneseket kerülöm. Nem csak a vírus, hanem a hülyeség miatt is.
2021. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 A kérdező kommentje:
Mi családalapítás előtt álltunk. Kértem,hogy addig várjon vele,amíg nem jön a baba. Tabukent kezeljük a témát, mert ő egy kisbabába is beszúrta volna a vakcinát már akkor, amikor még nem volt, maszk és korlátozás párti. Én jobban szerettem a friss levegőn sétálni maszk nélkül. Mindegy is... A lényeg az hogy múlt héten a tudtomon kívül beadatta és utólag mondta el... összetört egy világ bennem...
2021. máj. 21. 11:23
 33/66 kovpet ***** válasza:
31%

"Én jobban szerettem a friss levegőn sétálni maszk nélkül."


Mindenki jobban szeretne maszk nélkül sétálgatni, csak egyeseknek van elég eszük ahhoz, hogy ezt csak akkor tegyék meg, ha az nem veszélyezteti se őket se másokat.

2021. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
32%
Fogorvos tagadó is vagy?
2021. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
34%
Mert milyen jó is lett volna, ha terhesen hal meg... ugye?
2021. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Ez a nagy baj, hogy ha szóba kerül a koronavírus, abból csak halál és lélegeztetőgép lehet a sors. Tudom, hogy sajnos vannak tragédiák, de az hogy mostmár ez határozza meg az emberek életét csőlátásban, az mostmár kezd sok lenni
2021. máj. 21. 16:10
 37/66 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező: 50-es évei közepén járó barátom betegedett meg súlyosan egyik napról a másikra, egy héttel később már a lélegeztetőgép se tudta megmenteni, összeomlott a keringése. Aki beoltatta magát, titeket, felelőtleneket is véd, nehogy rosszul járjatok. Ha mindenki úgy gondolkodna, mint te, már régen túlterhelődött volna az egészségügy és naponta 500+ halottunk lenne.

Most már persze mindegy, már szinte mindenki kapott oltást, aki kért. Felőlem fel is lehetne oldani minden korlátozást, aztán Darwin intézkedik a többiről, ha megjön az indiai mutáns. Maximálisan tiszteletben tartom mindenki jogát ahhoz, hogy rossz döntést hozzon, amíg másokat nem veszélyeztet ezzel.

2021. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
60%
Az a szomorú, hogy vannak, akik még büszkék is rá, hogy oltástagadók
2021. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, a kismamákra fokozottan veszélyes a covid. Nagyon jól tette hogy volt annyi esze hogy gyerek vállalás előtt felvette hamar neked nincs.

Ismerősöm terhesen elkapta a covidot és belehalt. Pedig amúgy egészséges volt. És nem egy ilyen sztori volt.

Jobb lenne ha terhesen elkapná és ő is meghalna te meg ott maradnal egyedül egy kisbabaval ha mondjuk ot meg tudják menteni?! Felelőtlen vagy.

2021. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
29%
Az a baj abból indulnak ki, hogy az oltáspártiságnak és az oltáselleneségnek ugyannnyi a létjogosultsága. Hát, nem. Ha van egy orvosilag indokolt és egy hülye állaspont, akkor nem lesz mindkettő egyenlő.
2021. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!