Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok idegbeteg bunkó...

Nem akarok idegbeteg bunkó lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap felidegesít valaki. Basszus ha egész nap nyugodt vagyok akkor estére valakinek sikerül. Kamionos vagyok és volt már pár balesetem a sok idióta miatt az egyik nem rég volt.

A rendőrök is csak feltartanak mindig meg azon gondolkoznak hogy mi legyen. A személyautósok egész nap csak előzgetnek össze vissza én meg olyanokat fékezek h a kocsiba csúszik minden nekem meg már a belembe van a kormány. A múltkor is én lettem megbüntetve mert valami fäsz előzött de úgy h el se fért én meg kicsit nekimentem. és én vagyok a szabálytalan. általában éjszaka járok haza most még hamar is jöttem (mindig 10-11 körül járok) a kis barkafaszú egész éjszaka sír így nem tudok tőle aludni de nekem meg 4 körül kelni kell. Még éjszaka is csak káromkodok. aludjon éjszaka ne sírjon. Valamelyik nap is elaludtam szóval le lettem cseszve.

Nincs egy kibszott szabadnapom se. ha itthon vagyok akkor is csak bäzmegolok egész nap. Nem akarok hülye apa se lenni...meg idegbeteg se. Félek hogy válás lesz ha így folytatom. Nem akarok én ilyen lenni de mindig sikerül. Mit tegyek?

32/F


2010. aug. 23. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Hát örülök, hogy már jól vagy :)
2010. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
2011. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:

"Kipihente magát és semmi baja. sokkal hülyébb mint eddig :D formába van" ez nagy :D

ti barkafaszúak. rólam beszéltetek? :O

bandika voltam

2011. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
na :D
2011. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!