Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok idegbeteg bunkó...

Nem akarok idegbeteg bunkó lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap felidegesít valaki. Basszus ha egész nap nyugodt vagyok akkor estére valakinek sikerül. Kamionos vagyok és volt már pár balesetem a sok idióta miatt az egyik nem rég volt.

A rendőrök is csak feltartanak mindig meg azon gondolkoznak hogy mi legyen. A személyautósok egész nap csak előzgetnek össze vissza én meg olyanokat fékezek h a kocsiba csúszik minden nekem meg már a belembe van a kormány. A múltkor is én lettem megbüntetve mert valami fäsz előzött de úgy h el se fért én meg kicsit nekimentem. és én vagyok a szabálytalan. általában éjszaka járok haza most még hamar is jöttem (mindig 10-11 körül járok) a kis barkafaszú egész éjszaka sír így nem tudok tőle aludni de nekem meg 4 körül kelni kell. Még éjszaka is csak káromkodok. aludjon éjszaka ne sírjon. Valamelyik nap is elaludtam szóval le lettem cseszve.

Nincs egy kibszott szabadnapom se. ha itthon vagyok akkor is csak bäzmegolok egész nap. Nem akarok hülye apa se lenni...meg idegbeteg se. Félek hogy válás lesz ha így folytatom. Nem akarok én ilyen lenni de mindig sikerül. Mit tegyek?

32/F


2010. aug. 23. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

Lásd be, hogy egy szemét multinak, vagy egy kizsigerelő alvállalkozójának dolgozol, aki oylan feladatok elé állít amit kötéltánc megoldani!!


Lásd be, hogy a versenyszférában a szolgáltató iparban dolgozol.


Evezz nyugodtabb vizekre, vagy viseld el a velejáróit!


Tod én egy gyárban rakom egész napa gépet az alapanyaggal ami sokszor hamarabb lefut mint amiylen sebességgel rakni tudom, és az bizony "komoly" termeléskiesést okozhat, pár perces állás akár több ezer termék darab kiesését is.


És tod mit teszek? Ívbe lexarom ha a milliárdos világ cégnek emiatt zuhan 2 pontot a részvénye a nyujorki tőzsdén, és amikor lejár a munkaidőm, elfelejtem az egész napomat, és megyek haza!! Ha kirűgnak na bumm neki, van még ilyen meló bőven, csak ezena szinten megmaradni hosszabb ideig végzetes hiba, tovább kell tanulni, és magasabb szintekre eljutni!


pL Egy saját iroda meg személyi titkár és 36 munkahét, az már valami! Persze 4x annyi fizetésért mint amit most te meg tudsz keresni..

2010. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:

Váltani kell mindenképp mert erre mindaz rá fog menni amit eddig sikerült elérned, és gondolom nem ezt szeretnéd.


be kell látni, hogy ezt nem lehet teljesíteni.


Mellesleg minden tucatállást így ellehetetlenítenek egy iső után amikor már annyian vannak, hogy akár a kukából si elő lehet rántani 2 perc alatt egy másik balekot a helyedre!

2010. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom elfelejteni...17-18 max 19 óra után elég nehéz nyugodtnak lenni és elfelejteni mindent:S. Ugyanúgy hallom a sírást a másik szobába is szóval tök mind1 hol vagyok. Tényleg én voltam és nem lett semmi bajom.
2010. szept. 11. 09:46
 64/74 anonim ***** válasza:
Jézuskám...azok a képek rosszak. Vigyázzatok magatokra de tényleg
2010. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
Az én férjem is kamionos régóta.De mikor hazajön hozzám és megölel,még azt is elfelejti,merre volt a fuvar azon a héten.Idegességnek semmi jele rajta,pedig élő állatot szállít,nem stresszmentes a munkája.Sose traktál a munkahelyi gondjaival,pedig biztos vannak neki is.Ha meglátná,hogy te ide miket irkálsz,eltanácsolna a szakmától.Ezt bírni kell idegekkel is!Szerintem válts munkát.Meg ha igazán szereted a családod akkor otthonra nem viszed a gondokat,más munkahelyen is nagy a hajtás!
2010. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:

Szerintem jópofa a barkafaszú :D:D:D Én nem arra asszociáltam, hogy ettől nem szereted a gyereked.


Első tanácsom: aludj füldugóval (patikában 100 ft) Csörgőórát meghallod, süket nem leszel tőle, de kicsit tompítja a zajt. Ha nem alszod ki magad, még balesetet szenvedsz, ezzel ne hülyéskedj :(


A kialvatlanság, idegesség, undokság tényleg tönkreteszi a párkapcsolatot. A feleségeddel szépen beszélj akkor is, ha ideges vagy. Attól nem lesz jobb, hogy káromkodsz otthon, meg undokul szólsz hozzá. Ő se alszik otthon, hanem a közös gyereketeket gondozza.

2010. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy alapból is idegeskedős típus vagy, nem?

Az én férjem is nyerges-billencsen dolgozik, napi 16-17 órákat, és mégsem idegbeteg, talán mert az alaptermészete is sokkal nyugodtabb, mint neked.

Neki is rengeteg a baja, folyton megállítják; rendőr, papíros, tengelyes, tűzoltó, húzzák az idejét, ketyeg az óra. Szerencsés a természete, mert ő akkor is beszélget a hatóságokkal, amikor éppen megbüntetik valami sz@rságért, amiről nem is tehet.

Volt pár kolegája, aki hasonló baleseteket élt túl, busszal, vonattal, személyautóval és fával is ütköztek a fáradtság és a kimerültség miatt, aludtak el az M7-en, de a férjem szerencsére nem okozott balesetet, és nem is futott bele egybe se.

Amikor haza ér mindig elmeséli mi volt aznap, és ha nem érdekel, mert nekem is megvan a magam gondja, akkor is mindig meghallgatom. Kell, hogy kibeszélhesse magából. Az hülyeség, hogy hagyja a munkahelyén a gondjait. Mondja el!

Nekünk az első másfél év volt nagyon nehéz a gyerekkel, de aztán már átaludta az éjszakákat, szóval reméljük nálatok is így lesz.

Neked más melót kéne keresned, nem mindenki bírja ezt a tempót sajna.

Ha nem akarsz hülye apa lenni, akkor változz!

Figyeld magad, és próbáld kontrollálni a viselkedésed.

Ha másképp nem megy kérj segítséget, mert pár év múlva arra ébredsz, hogy egyedül vagy, mindenkit elüldözöl a viselkedéseddel.

Remélem sikerül kicsit megnyugodnod, meglátod, ha te másképp viselkedsz a feleségeddel, ő is sokkal nyugodtabb lesz. És ki tudja, talán a kicsi is, mert ő is érzi, ha te ideges és feszült vagy.

Sok sikert a változáshoz!

2010. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:
Nem. Régebben tök nyugodt voltam. Ez az utóbbi pár év nagyon szar volt. Tegnap is amiatt az istenfasza korong miatt egy 100as. De mostmár nem is érdekel..majd a főnököm kifizeti. Mindig nekem kell mindent még azt is ami az ő hibája. amúgy irigy vagyok rátok...én nem tudom megállni h ne csináljak semmit. az a baj h nincs választásom. Vagy kamion vagy semmi.
2010. szept. 13. 21:52
 69/74 anonim ***** válasza:

Nanana mit mondtak itt neked?


Kipihente magát és semmi baja. sokkal hülyébb mint eddig :D formába van

2010. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:

A kis barkafaszú kb 1 hete nem sokat sír éjszaka :D

remélem nem is fog

2010. szept. 26. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!