Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok idegbeteg bunkó...

Nem akarok idegbeteg bunkó lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap felidegesít valaki. Basszus ha egész nap nyugodt vagyok akkor estére valakinek sikerül. Kamionos vagyok és volt már pár balesetem a sok idióta miatt az egyik nem rég volt.

A rendőrök is csak feltartanak mindig meg azon gondolkoznak hogy mi legyen. A személyautósok egész nap csak előzgetnek össze vissza én meg olyanokat fékezek h a kocsiba csúszik minden nekem meg már a belembe van a kormány. A múltkor is én lettem megbüntetve mert valami fäsz előzött de úgy h el se fért én meg kicsit nekimentem. és én vagyok a szabálytalan. általában éjszaka járok haza most még hamar is jöttem (mindig 10-11 körül járok) a kis barkafaszú egész éjszaka sír így nem tudok tőle aludni de nekem meg 4 körül kelni kell. Még éjszaka is csak káromkodok. aludjon éjszaka ne sírjon. Valamelyik nap is elaludtam szóval le lettem cseszve.

Nincs egy kibszott szabadnapom se. ha itthon vagyok akkor is csak bäzmegolok egész nap. Nem akarok hülye apa se lenni...meg idegbeteg se. Félek hogy válás lesz ha így folytatom. Nem akarok én ilyen lenni de mindig sikerül. Mit tegyek?

32/F


2010. aug. 23. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
100%
Na? Te vagy? :D
2010. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:

cuki vagyok?:D

A rendszámot megjegyezted?:D

Én voltam szerintem. vagyis ha nincs másik ugyanilyen akkor én, amúgy az én zászlóim szebbek és bikás nincs:D

2010. aug. 27. 10:47
 53/74 anonim ***** válasza:
Igen. Cuki vagy ×D
2010. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:

"Jobb felni, mint megijedni!"


"Segits Magadon, Isten is megsegit!"


Valtoztass, es ha lehet minnel elobb. A valas amugy sem jo megoldas, mivel utanna meg lehet az uj par utan jarni, keresgelni.

Probalj meg relaxalni, kapcsold ki az elmedet, amit ugy kellene, hogy talasz egy olyan modszert, amivel ezt Te megtudod oldani.

1 seta, vagy valamilyen sport stb. valamilyen megnyugtato zenet hallgatni a vezetes kozben.

A termeszetben a seta, erdoben vagy viz mellett, ez nagyon sokszor jot tesz az elmenek!


Vegyel nyugtato teat, vagy hangulatjavito teat es kezd el fogyasztani.

Csinalj kozos programot a Nejeddel, hogy egyutt legyetek es tudjatok orulni egymasnak, s ne muljon el a szeretet!

2010. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:

Öhh. Te voltál azzal a kamionnal?O.O

Hh túlélted?0.o

2010. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apám ilyen mint te... Nagyon rossz egy olyan emberrel együtt élni, akiről nem tudod mikor kattan be. Nem tudjuk itthon, hogy most mi mondtunk valami rosszat, vagy már eleve felhúzták a munkahelyén és az a baja. Ezért ha nem muszály nem is szólunk hozzá, nehogy kihozzuk a sodrából. A helyzet még rosszabb ha iszik...

Lehet hogy tényleg csak fáradt vagy és megvisel a meló.

Lehet hogy komolyabb baj van...és lélekgyógyász kéne....

2010. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

Én voltam azzal

csak úgy túléltem

Nem szoktam inni. itthon még normális vagyok kivéve ha itthon idegesítenek fel. amikor hazajövök megpróbálok nyugodt lenni

2010. szept. 10. 16:24
 58/74 anonim ***** válasza:
100%

Nos nem olvastam el minden kommentet, de tudom miről beszélsz. 27 éves nő vagyok. Párom 28, ugyan ezt csináljuk, mint ti, párom ugyan ilyen hirtelen haragú, mint te. 3-kor kel egész héten, s ma péntek este, még nincs itthon. Van úgy, hogy napközbe felhívom, elmeséli, ki mikor mivel baszta fel az agyát, kit küldött el a jó büdös anyj..ba. Viszont annyi különbség van közted és közte, hogy ő nem hozza haza a munkahelyi problémáit. Ezzel most nem azt mondom, hogy nem beszélünk róla, beszélünk csak az ideget, haragot nem vetítjük egymásra. Egyszer azt mondta nekem, hogy egy nagyon szar nap után, minden gondja, idegessége elszáll ha csak meglát, és megölelhet. Mindez 10 év után, gyerek nélkül.

Tehát neked is és párodnak is jobban kellene figyelnetek egymásra. Párodnak egy kicsit elnézőbbnek kellene lennie, neked meg meg kellene őrizned higgadtságod velük szembe. Ha éjszaka nem tudsz aludni a kicsi miatt, menj a másik szobába, vagy valami. Elvégre tied is az a gyermek, akinek még jobban össze kellene, hogy tartson titeket.

Szia

2010. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:

ez csak általános stressz.

sokan írják itt, hogy válts munkát...hát az nem olyan egyszerű..

szerintem csak ki kellene fejlesztened egy saját "túlélési tervet", amivel le tudod vezetni az indulatokat.

a stressz nagyon sok embert érint, mindenki máshogy vezeti le. valaki szétrúg dolgokat, valaki az öklével üti a falat, más meg ordíttatja a zenét. és sajnos olyanok is vannak, akik másokon vezetik le.

kísérletezz ki valamilyen módszert, ami téged megnyugtat, és minden rendben lesz.

2010. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
Jajj jézusom, tényleg te voltál azzal a kamionnal? Hála istennek, hogy semmi bajod nem lett!
2010. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!