Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok idegbeteg bunkó...

Nem akarok idegbeteg bunkó lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap felidegesít valaki. Basszus ha egész nap nyugodt vagyok akkor estére valakinek sikerül. Kamionos vagyok és volt már pár balesetem a sok idióta miatt az egyik nem rég volt.

A rendőrök is csak feltartanak mindig meg azon gondolkoznak hogy mi legyen. A személyautósok egész nap csak előzgetnek össze vissza én meg olyanokat fékezek h a kocsiba csúszik minden nekem meg már a belembe van a kormány. A múltkor is én lettem megbüntetve mert valami fäsz előzött de úgy h el se fért én meg kicsit nekimentem. és én vagyok a szabálytalan. általában éjszaka járok haza most még hamar is jöttem (mindig 10-11 körül járok) a kis barkafaszú egész éjszaka sír így nem tudok tőle aludni de nekem meg 4 körül kelni kell. Még éjszaka is csak káromkodok. aludjon éjszaka ne sírjon. Valamelyik nap is elaludtam szóval le lettem cseszve.

Nincs egy kibszott szabadnapom se. ha itthon vagyok akkor is csak bäzmegolok egész nap. Nem akarok hülye apa se lenni...meg idegbeteg se. Félek hogy válás lesz ha így folytatom. Nem akarok én ilyen lenni de mindig sikerül. Mit tegyek?

32/F


2010. aug. 23. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
90%
Nem bírom abbahagyni a röhögést ezen a barkafaszún :DDDD Egyébként majdnem minden kamionosnak ilyen jó a humora :DDD Kész :DDDD
2010. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted a családodat,gyerek,feleség.sürgösen változtass munkahelyet.lehet hogy kevesebbet fogsz keresni,de együt vagytok. és ez a lényeg egy házasságban,föleg ha gyerek is van. nekem négy van ls én is kevesebbet keresek mint az elözö munkahelyemen ami megszünt.
2010. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok egy bunkó állat meg ilyenek, de ezen a barkafaszún akkorát röhögtem. :D

Bocsi. :D

Segíteni meg nem tudok...

14/L

2010. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
100%
Azért látom másoknak is van humorérzéke, nem értem miért akadt ki ezen bárki :DDDD Én nem tizenéves, hanem huszonéves vagyok, de akkoris jót röhögtem rajta, mert poénos és egyáltalán nem sértő :D
2010. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kolyok, valtsal melot, menjel szabira, bujjal az asszonyhoz, kapcsolodj ki aztan rendben lesz minden.


De konyorgom, legyszives mondd el mit jelent a barkafaszu!!! Olyan a kukorija mint a barka?? Vagy mit??? Legyszives... !!! :)

2010. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
95%
gyerekek! ezt a barkafaszút küldje mán be valaki fuckyeah-re! akárhányszor elolvasom ezt a kérdést széjjelröhögöm magam. ááááhhh!!! :D
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
89%

Lexarom kapszula beválik!

Figyelj, a kis Barkafaszú szegénykém nem tudja, hogy Neked árt és nem is azért csinálja.

Tudod az én férjem is totál idegbaj vezetés közben, de figyelj!

Attól, hogy Te idegeskedsz a birkája akkor is előzni fog, akor is csak 30-al fog menni a 80-as táblánál és akkor is elfelejti kitenni az irányjelzőt.

Akkor kivel cseszel ki? Hát nem a birkával, hanem magaddal...és a kiscsaládoddal.

van egy homeopátiás szer, Sedatif PC a neve. Este beveszed, ellazít és szerintem olyan jól fogsz aludni tőle, hogy a baba sírása sem ébreszt fel.

Gondolom kicsi még a baba. Ez alapból stresszes időszak, nem még annak, aki úgy túlhajtja magát, mint Te.

Először is vegyél ki egy hét szabit vagy gyere el táppénzre. Ne azt nézd, hogy pénzkiesés, hanem saját magadat. Ismerd meg kicsit a saját gyerekedet és vagy 2 nap aludj mondjuk anyukádéknál, hogy kipihend magad.

Ja és vidd el a feleséged legalább mekibe vagy valahova egy órára, hogy érezze mennyire fontos neked. Addig a babát hagyjátok valamelyik nagyinál.

Tudom kicsit körülményes, de ha nem akarsz egészségileg rámenni, vagy kapcsolatilag, akkor hajrá!!!

2010. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
100%

Te ugy vállaltad fel a melot, hogy tudtad ha hazamész van egy pici gyereked!!

Na most nálad betelt a pohár, szerintem, vagy változtatsz h nem leszel kamionos, vagy felvállalod h a pici gyerek is sir....stb...

Gondold át, ha szereted az asszonyt meg a picit.... biztos nem lesz ez igy jo, lehet tényleg válás lesz a vége, de ezen CSAK TE tudsz segiteni, márha akarsz !!!

2010. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
100%
Ja a barkafaszú nekem is tetszik!!!!!:D
2010. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
100%

Jaa Kölyök..:D brék a zalai pörgő, mi?:P

Pihend ki magad és jó lesz az aludj egyet a kis barkafaszúval vagy ha sír akkor menj át anyósodhoz aludni

CsaBika voltam

2010. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!