Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok idegbeteg bunkó...

Nem akarok idegbeteg bunkó lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap felidegesít valaki. Basszus ha egész nap nyugodt vagyok akkor estére valakinek sikerül. Kamionos vagyok és volt már pár balesetem a sok idióta miatt az egyik nem rég volt.

A rendőrök is csak feltartanak mindig meg azon gondolkoznak hogy mi legyen. A személyautósok egész nap csak előzgetnek össze vissza én meg olyanokat fékezek h a kocsiba csúszik minden nekem meg már a belembe van a kormány. A múltkor is én lettem megbüntetve mert valami fäsz előzött de úgy h el se fért én meg kicsit nekimentem. és én vagyok a szabálytalan. általában éjszaka járok haza most még hamar is jöttem (mindig 10-11 körül járok) a kis barkafaszú egész éjszaka sír így nem tudok tőle aludni de nekem meg 4 körül kelni kell. Még éjszaka is csak káromkodok. aludjon éjszaka ne sírjon. Valamelyik nap is elaludtam szóval le lettem cseszve.

Nincs egy kibszott szabadnapom se. ha itthon vagyok akkor is csak bäzmegolok egész nap. Nem akarok hülye apa se lenni...meg idegbeteg se. Félek hogy válás lesz ha így folytatom. Nem akarok én ilyen lenni de mindig sikerül. Mit tegyek?

32/F


2010. aug. 23. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:

Jó elég én megyek aludni cső mindenki:D

Csabi te meg ne mesélj ilyeneket..:D



Csabika hallod amúgy te akkor holnap jössz? hívj már fel vagy valami hogy egyeztessünk ha még vagy..

2010. aug. 23. 22:42
 42/74 anonim ***** válasza:
78%

Én megyek de nem tudom merre kell menni...ott még nem jártam. Találkozzunk a kútnál és megbeszéljük. De el ne aludj!:D

Én is megyek dögleni. Puszild meg helyettem a barkafaszút :D

2010. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómat Lapudanyi-nak hívta a faterja. Hát, mire felnőtt, olyan is lett mint egy Lapudanyi. Szokj le a barkafaszúról, ha egy mód van rá, mert tényleg poén, de ha már ő is megérti, mit mondasz, akkor már nem fog neki annyira tetszeni, de nem fogja merni ezt mondani neked.
2010. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz, ír neked egy doboz Stilnox-ot, attól jól alszol. Neked kéne egy pár hónap nyugi. Én is voltam hasonló állapotban, az agy mindig pörög, akkor is, ha nincs mire.

A hozzáállásod átgondolása is sokat segíthet. Tudjuk, nem a helyzetek önmagukban az idegesítőek legtöbbször, hanem mi választjuk, hogy most erre vagy arra idegesen reagálunk. Jól megfigyelhető ez, amikor közlekedünk, megelőz minket valaki, a férjem bosszankodik, én csak annyit mondok nyugodtan: biztosan siet.


Gondolkozz el komolyan azon, mi idegesít az adott szituációkban konkrétan. Az miért idegesít? Sok mindenről kiderülhet, hogy nincs alapja, vagy ha van, akkor is semmi értelme. Hosszabb távon a gondolkodásod átállatása segíthet a legtöbbet.

2010. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
100%

BArkafa..................................@u a gyerek:DDDDDDDDDDDD

jóhogynem BIMBÓ HARRY:DDDDDDD

Megcsináltáosk a napomat!XD

Pihennj...ennyi!:D

2010. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:

Eeee nézd már mit találtam

[link]


[link]

felrakták

CsaBika

2010. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:

Amikor ott van barkafaszú akkor nem hívom úgy de nem is fogom azért ennyire hülye még nem vagyok:D

Már vagy 6-7 éve kamionozok de eddig nem nagyon voltak ilyenek. egy ideje ilyen ez..főleg amikor nem tudom h merre kell menni és össze vissza irányítanak de nem is jó helyre. meg amikor csak értetlenkednek ott már...


Eeee látom

nahát bäzmeg az kegyetlen szar volt..ááá

2010. aug. 24. 22:19
 48/74 anonim ***** válasza:

Eeee hallod mostmár tényleg pihenj egy nagyot mert ijesztő vagy

hát ma meg bement az árokba is, csak annyi volt a szerencséje hogy nem volt mély árok és ki tudod jönni :S

2010. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:

Aludtam. szerintetek jobb lesz?

ma már nem is megyek dolgozni...

2010. aug. 27. 10:27
 50/74 anonim ***** válasza:

Azt hiszem már láttalak párszor, sőt még tegnap is (ha te vagy). Pontos leírást adok :D

Bal oldalra az van írva, hogy Kölyök jobb oldalra pedig Csigafika? :D Nagyon szép fekete Volvo, Schmitz Cargobullos pótkocsi (billencses) és a szélvédő tele van ilyenekkel [link] meg más díszekkel.

Amúgy meg a sofőr tök jól nézett ki és cuki is volt :P :D

2010. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!