Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok idegbeteg bunkó...

Nem akarok idegbeteg bunkó lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap felidegesít valaki. Basszus ha egész nap nyugodt vagyok akkor estére valakinek sikerül. Kamionos vagyok és volt már pár balesetem a sok idióta miatt az egyik nem rég volt.

A rendőrök is csak feltartanak mindig meg azon gondolkoznak hogy mi legyen. A személyautósok egész nap csak előzgetnek össze vissza én meg olyanokat fékezek h a kocsiba csúszik minden nekem meg már a belembe van a kormány. A múltkor is én lettem megbüntetve mert valami fäsz előzött de úgy h el se fért én meg kicsit nekimentem. és én vagyok a szabálytalan. általában éjszaka járok haza most még hamar is jöttem (mindig 10-11 körül járok) a kis barkafaszú egész éjszaka sír így nem tudok tőle aludni de nekem meg 4 körül kelni kell. Még éjszaka is csak káromkodok. aludjon éjszaka ne sírjon. Valamelyik nap is elaludtam szóval le lettem cseszve.

Nincs egy kibszott szabadnapom se. ha itthon vagyok akkor is csak bäzmegolok egész nap. Nem akarok hülye apa se lenni...meg idegbeteg se. Félek hogy válás lesz ha így folytatom. Nem akarok én ilyen lenni de mindig sikerül. Mit tegyek?

32/F


2010. aug. 23. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként annak a válaszolónak is igaza van, aki azt írta, hogy semmi bajod csak pihenned kellene. Illetve csak részben van igaza, mert hát fáradtan vezetni nem a legbiztonságosabb dolog, szóval a saját egészséged érdekében is szükséges lenne a pihenés.


A barkafaszún még mindig röhögök, ez hatalmas :D Nem tudom ki találta ezt ki, de baromi jó arc volt :DD

2010. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
62%
Te jó isten..megérteném a feleséged ha elakarna válni..
2010. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%

:D

Olyan "olasztemperamentumu"vagy!!

Streszes az életed a munkád a család...mindig kifogások...jah és a KILINCS sincs jóhelyen..meg ez a "barkafa@"De jót röhögtem..:D:D!!

Szerintem nem komoly ez csak VÁLTOZTATNI kéne ..szerintem a feleséged is kimerült...:DJót tenne egy kis kikapcs!!!!

LAssan minbdenkit PRÓBAFEKVÉSRE küldesz a temetőbe ha így folytatod....lassíts haver!!XD

2010. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
81%
Pihend ki magad. A feleségednek pedig mond meg,hogy a gyereket ne etesse éjszaka,hanem szoktassa ahhoz,hogy aludjon!
2010. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

ez a barkafaszú csak hülyeség

de úgy látom már kettő van:D én nem Bandika vagyok hanem Kölyök

te ki vagy?:D

2010. aug. 23. 20:46
 16/74 anonim ***** válasza:
89%

húú apám, te má most nagyon széjjel vagy.

tényleg válts melót, mer ennek rossz vége lesz.

remélem nem fogod elbaxni egy szép reggelen az én kis barkafaszúmat iskolába menet, mer akkor biztos kiheréllek!

2010. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:
Amúgy régen még nem volt ilyen ez az egész. vagy fél éve van ez az egész
2010. aug. 23. 20:48
 18/74 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pihenni kell sokat,mért nem váltasz melót?Kamionos meló nyugodt embereknek való.Gondolkozz el mi az ami nagyon fel idegesít és változtass rajta.
2010. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, nem neked való a kamionozás. Menj el biztonsági őrnek, bár ma már az sem egy életbiztosítás. Ilyen körülmények között életveszélyes vagy magadra és másokra is.
2010. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
100%
És fél éve történt valami változás az életedben?
2010. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!