Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok idegbeteg bunkó...

Nem akarok idegbeteg bunkó lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Minden nap felidegesít valaki. Basszus ha egész nap nyugodt vagyok akkor estére valakinek sikerül. Kamionos vagyok és volt már pár balesetem a sok idióta miatt az egyik nem rég volt.

A rendőrök is csak feltartanak mindig meg azon gondolkoznak hogy mi legyen. A személyautósok egész nap csak előzgetnek össze vissza én meg olyanokat fékezek h a kocsiba csúszik minden nekem meg már a belembe van a kormány. A múltkor is én lettem megbüntetve mert valami fäsz előzött de úgy h el se fért én meg kicsit nekimentem. és én vagyok a szabálytalan. általában éjszaka járok haza most még hamar is jöttem (mindig 10-11 körül járok) a kis barkafaszú egész éjszaka sír így nem tudok tőle aludni de nekem meg 4 körül kelni kell. Még éjszaka is csak káromkodok. aludjon éjszaka ne sírjon. Valamelyik nap is elaludtam szóval le lettem cseszve.

Nincs egy kibszott szabadnapom se. ha itthon vagyok akkor is csak bäzmegolok egész nap. Nem akarok hülye apa se lenni...meg idegbeteg se. Félek hogy válás lesz ha így folytatom. Nem akarok én ilyen lenni de mindig sikerül. Mit tegyek?

32/F


2010. aug. 23. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:

Na ott van CsaBika ő találta ki. A gyerek 1.5 éves és nem azért hívom úgy mert nem hagy aludni csak rajtamaradt. Én nem hiszek ezekbe a cuccokba. Csak az a baj ha szabadságon vagyok akkor meg itthon idegesítenek...

(brék zalai pörgő :D)

2010. aug. 23. 21:34
 32/74 anonim ***** válasza:
100%
Kedves CsaBika , mondd mar meg lecci miazaa barkafaszu mer nom fogok tudni aludni igy ... :):) legyszi, :):)
2010. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor azt meséld el nekem, hogy mi történt fél éve. Akkor kezdett nyűgösködni a gyerek? Figyelj, egy jó pihenés után nem idegesítene minden. Természetes, hogy stresszesen azon is idegeskedsz, ami alapállásban nem mérgelne. Pihend ki magad, és tényleg alhatnál anyósodnál, ha ez lehetséges, legalább alszol :)
2010. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
100%

Júú:D de bejött nektek ez a barkafaszús szöveg :D

nem tudom én már nem emlékszek rá

de te tényleg életveszélyesen fékezel...egyszer beültem mellé és akkor is olyat fékezett hogy azt hittem kiesek a szélvédőn. De a gázt is megtudja találni

2010. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
100%
szoval nem tudod... vaaaaa... nah, az enyemet kukinyulnak hivom, mert mindig huzogatja a kis cseles :)
2010. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a barkafaszú jó poén volt :DDD Komolyan még most is röhögök rajta :DDDD Ha a kérdező a barátod akkor nyugtasd meg, a barátok társasága jót tud tenni. Márpedig biztos jó barátok vagytok ha a kapcsolatotok olyan szintre emelkedett hogy nyíltan elnevezted a gyerekét barkafaszúnak :DDDDD
2010. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
77%

Jaaa meg olyanokat mond :D

"azt kecskeszájú büdös kuva anyádat azt aki megfialt te homoszexuális balfsz" na de ezt hallani kell az ő szájából...:D

2010. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jókedélyű hapsiról van szó. Nyugtasd meg na :) A kisgyereknek vegyetek valami játékot akkor majd csendben marad, ti meg menjetek el és vezessétek le a feszültséget, a barátok társaságánál tényleg nincs jobb. Szóval ha már ennyire kreatív voltál, hogy barkafaszúnak keresztelted a fiát (tényleg, nem te vagy a keresztapja? ), akkor biztos jól fogja veled érezni magát, de kizárólag akkor, ha másnap nincs meló :) Hajrá! :) 21/N
2010. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok senkinek a keresztapja

de elhívom a kocsmába egy kicsit:D

bocs h ilyen beszámolót tartok de ezek jók :D


Szórakozni kell neki? Én tudok egy jó bulit :D egyszer páran a balatonon voltunk és annyira nem bírja a piát h kb a 3-4. feles után már beszélni is alig tudott meg aludt el. Másnap meg végighánytunk mindent :D

De akkor vagy 1 hétig szarul volt :D

2010. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
100%
:D Az nem baj, ha nem bírja, én sem bírom, pedig azért nem 150 cm és 40 kg vagyok , de 2 feles és nekem K.O. szóval ez nem baj, legfeljebb iszik alkoholmenteset, nem a bepiálás a lényeg, hanem, hogy kikapcsolódjon :) A Balaton is jó ötlet ám, akár családostól is (a kis barkafaszút és a te családodat is beleértve). Sokan nem hiszik milyen jót tud tenni, pedig tényleg :):)
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!