Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm ismerkedik a hátam mögött!

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott a barátnőm, hogy míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki, egy idegen férfinek küldött képeket magáról.

Rákérdeztem, elkezdett hisztizni hogyha nem bízom meg benne,akkor inkább elhagy.

Nem tudom mit tegyek. Közös gépet használunk (együtt élünk fél éve), de az ő felhasználói fiókjába még nem léptem be. Félek attól, amit esetleg láthatok.

Meg hát gusztustalan dolog turkálni a dolgai között.

24F


2010. aug. 23. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a hozzászólásokat.

De teljesen biztos vagy abban, hogy pasinak küldözgette?

2010. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Előző arra utalsz h leszbi,vagy biszex?
2010. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:

Igen, láttam egy fényképet az msn-nél, az msn név is férfié volt. És aki jött érte kocsival (nem barát vagy rokon, azt azért ismerném) is férfi volt.



De ma már jött az sms, hogy "Nagyon sajnálom és én nagyon szeretlek és hiányzol édesem".

Írtam neki, hogy rossz számra ment az sms... Hívott párszor, de nem vettem fel.

Nem vagyok rá kiváncsi!

2010. aug. 24. 13:24
 64/67 anonim ***** válasza:

Már régebben válaszoltam.

Azért nem vagy rá kíváncsi, hogy ki is ez a pasi? Lehet túl jó lelkem van, de én beszélnék vele a helyedben. Egyébként nagyon sajnállak.

ÁÁÁ én tuti felvenném ha keresne... Tudom, naív vagyok :)

2010. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Hamis a baba. Jobbat érdemelsz! Egy őszintébb, tisztább szívű lányt! Hamarosan emlékezni sem fogsz erre az exre...
2010. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem vetted fel a telefont! Valószínűleg nem jött be az új pasi. Vagy nem volt jó vele az ágyban vagy más gond merült fel és azért próbál visszatáncolni. Az viszont teljesen biztos, hogy ha most visszafogadod, akkor kis idő múlva megint kikacsingat majd a kapcsolatból és a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb lesz olyan, akire le is cserél majd végleg.
2010. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:
Nem akarom tudni ki az a pasi. Nem akarom emészteni magam, hogy ő ebben vagy abban volt jobb..
2010. aug. 25. 13:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!