Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm ismerkedik a hátam mögött!

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott a barátnőm, hogy míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki, egy idegen férfinek küldött képeket magáról.

Rákérdeztem, elkezdett hisztizni hogyha nem bízom meg benne,akkor inkább elhagy.

Nem tudom mit tegyek. Közös gépet használunk (együtt élünk fél éve), de az ő felhasználói fiókjába még nem léptem be. Félek attól, amit esetleg láthatok.

Meg hát gusztustalan dolog turkálni a dolgai között.

24F


2010. aug. 23. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobb, hogy így alakult! Ez egyáltalán nem normális, hogy fehérneműs fotókat küldözget valaki másnak. Jól írták előttem, valószínűleg ezerrel keresi az utódodat, de addig jó vagy neki amíg nem talál jobbat. Biztosan találsz majd egy olyan lányt, aki viszont szeret!
2010. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 Harrr ***** válasza:

Kedves kérdező, lehet hogy az elején hiányozni fog, sőt biztos. De te jól döntöttél. Első szóra elhagyott, és egyre jobban belebonyolódott a saját hazugságába.


Modellügynökség? MSN-en?Pár fehérneműs kép? Ez a csaj nem normális...



Most már ne hátrálj meg! Határozottság :D

2010. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
Ez az eset tanulság mindenki számára, aki szerint az ilyen képküldözgetés normális dolog és nem ok a féltékenységre.
2010. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
Simán kapott szálást valószinű nem csak fotón lárta az illető hanem az ágyban is,hétvégén is segíts neki,ne egydül hátha meglop,mert tudod van ilyen nő akinek jár aztán elviszi mert az neki jár az szenvedésért veled,ne hagyd egyedül.Amugy csak ürügy kellett neki a szakitáshoz,de végül te beelőzted.
2010. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Csinálsz nekem vacsit?:p ;)

*/L

2010. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
Csórim! de hidd el, ő menni akart... Te pedig annyit tehetsz, hogy elfogadod a helyzetet. és tessék ismerkedni... hasonló szituban kevergek :(
2010. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy megcsalt-e, én semmit nem vettem észre abból, hogy kifelé kacsintgat.

Csak tegnap volt gyanús, hogy míg én a konyhában vagyok, ő ül a gép előtt, és csak azt hallom, hogy msn-en irkál.


A héten szabadságon vagyok, el akartam vinni valahová strandra. De azt hiszem ezen már nem kell gondolkoznom.

2010. aug. 23. 15:12
 58/67 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha így elpakolt, akkor tuti vaj van a füle mögött. Mondjuk én nem engedtem volna, hogy cuccot hagyjon nálam. Közöltem volna vele, hogy az összes cuccát vigye, ide nem kell jönni többet.
2010. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
Szegénykép nem vetted észre,hát ....és lehet ő megy megy strandra csak nem veled.Azt áészre kell veni h a nőnek valami hiányzik,mert ha minden happy akkor nem msn irkál,és nem küldözget fotókat magáról.lehet nem is előszőr csinált ilyet,csak neked most lett gyanús.bár szerintem te csak azért kellettél mert volt hol laknia,tudod a nők olyanok hogy addig nem lépnek ki a megszokott kényelmes szarból amig nem biztos a jobb dolog. te egy nincs nála jobb típusó pasi voltál,aztán könnyedén lelépett,szerinted szeretett?
2010. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de a csaj csak arra várt, hogy te szakíts.
2010. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!