Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm ismerkedik a hátam mögött!

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott a barátnőm, hogy míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki, egy idegen férfinek küldött képeket magáról.

Rákérdeztem, elkezdett hisztizni hogyha nem bízom meg benne,akkor inkább elhagy.

Nem tudom mit tegyek. Közös gépet használunk (együtt élünk fél éve), de az ő felhasználói fiókjába még nem léptem be. Félek attól, amit esetleg láthatok.

Meg hát gusztustalan dolog turkálni a dolgai között.

24F


2010. aug. 23. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
Egyébként elárulod mit takar pontosan a szexi kép kifejezés? Mert ha csak fürdőruhás/fehérneműs, az nem gáz szerintem, az még nem jelenti azt, hogy nem szeret vagy megcsal. A meztelen képek az más tészta. Ha nem válaszol a kérdéseidre, és úgy érzed szükség van rá, szerintem nézz szét a gépen. Ha terelő bizonyítékot találsz kidobod, ha nem találsz semmit, akkor meg lenyugszol, de csak emiatt hülyeség lenne szakítani vele, ha amúgy rendben vannak a dolgok!
2010. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:

Fehérneműs képek, amiket a legjobb barátnője csinált. Ezt kaptam a 2. évfordulónkra + még 1-2 apróságot.

Ezeket küldözgeti.

2010. aug. 23. 11:41
 43/67 anonim ***** válasza:

Kérj te is egyik csaj ismerősödről ilyen fotókat. Aztán direkt előtte nézegesd, hogy vegye észre.

Amúgy eleve titkolózásra épül a kapcsolatotok, ennek semmi jövője nincs. Nem álltok közel egymáshoz lélekben.

2010. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
Az évfordulora neked csinált képekekt küldözgeti és neked nem esik le a tantusz?
2010. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Idegen pasinak küldözget ilyen képeket, ráadásul amit neked "csináltatott"?? Hogy is van ez !?
2010. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Hát akkor így már nem tudom. Olyan képet én sem küldenék másnak, amit kimondottan a barátomnak csináltam. Azt hittem valami lightosabb, hétköznapibb képek. Akkor átállok a többiek táborába: ha hazaér vond kérdőre határozottan, és ne hagy, hogy félrevezessen a hisztivel! Ha ezért menni akar, akkor menjen...
2010. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
Lehet nem csak neki csinálta hanem hogy legyen mit küldözgetni,nagyüzemi célokra készültek.Valszinű nem egyetlen pasinak lettek elküldve az tuti.
2010. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
77%

Öregem,mintha saját magamat látnám 1évvel ezelőtt....

Dettó ugyanez volt az én csajommal is.Mikor megismertem és elkezdtünk járni pár hónap múlva láttam az iwiwén,hogy melltartós kép van kinn.Szóbahoztam,persz jött a hiszti,hogy mér gondolok róla "olyat",csak hát én meg mondom neki,hogy egy normális,nem magamutagató és könnyűvérű csaj nem szokott ilyeneket csinálni,nemhogy feltenni a netre és modtam neki ha nem szedi le egy prostinak tartom és úgy vágom ki mint macskát sz@rni.Levette a képet(bár húzta a száját rendesen)-éppen ezért mondom ez a csaj nem a legmegbízhatóbb,de majd csak megváltozik........aztán később elkezdtem gyanakodni,hogy az msn-en tuti pasizik.Gusztustalan vagy sem belenéztem a régi és akkori beszélgetéseibe és hát amiket láttam,az nem esett jól:más pasiknak!nem egynek többnek írta:szeretlek,tetszel nekem,most bárkivel smárolnék aki itt lenne stb.......qrva anyád gondoltam......lett is belőle balhé,hogy én mitképzelek hogy belenéztem......DE!Mihelyt fény derül a sumákolásra lényegtenné válik,hogy azt milyen eszközökkel derítették ki.Nehogy már neki áljon feljebb.Hát onnantól kezdve mondtam neki NO MSN,töröld le a programot-szokásos hiszti(csak melléteszem 90%-ban csak fiúkkal szokott írogatni)szóval senki ne mondja,hogy nem volt jogos a kérésem.

Na lényeg,hogy nemnagyon tudtam már megbízni benne,de szerettem és úgygondoltam,ha a legapróbb jeleit látom,hogy qrválkodik,akkor repül-ellenkező esetben együttmaradok vele.Voltak még kisebb balhék,de mára "lenyugodott" és nem pasizik mellettem.

Persze ez csak az én példám,nagyon sok lány nem képes magát tűrtőztetni és sosem elég neki egy f@sz.

2010. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
Figyu biztos h lenyugodott vagy csak rafináltabb képmutatóbb megjátszósabb lett nem egy forma előző,kutryából nem lesz szalonna,az meg kinek kéne már letörölteted vele az msnt letiltod ivivjét,a punciját összevarrod mikor dolgozni vagy boltba megy?
2010. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

Hazaért a barátnőm, rákérdeztem a fényképekre.

Azt mondta, egy modellügynökséghez jelentkezett, és azért küldött ilyen fotókat, mert ő modellkedni akar.

Mondtam hogy mutassa meg a cég honlapját, mutassa meg hová van az írva hogy MSN-en kell a képeket küldözgetni.

Természetesen semmi nem volt igaz abból amit mondott.


Mondtam neki, hogy segítek pakolni, és hívhatja a tegnapi ismerősét, hogy hozzáköltözik.

Leesett az állam, amikor tényleg felhívta, és szállást kért pár napra.

Összepakolt pár ruhát meg amire szüksége lehet néhány napig, és elment.

Azt mondta a többiért majd visszajön hétvégén.

2010. aug. 23. 13:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!