Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm ismerkedik a hátam mögött!

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott a barátnőm, hogy míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki, egy idegen férfinek küldött képeket magáról.

Rákérdeztem, elkezdett hisztizni hogyha nem bízom meg benne,akkor inkább elhagy.

Nem tudom mit tegyek. Közös gépet használunk (együtt élünk fél éve), de az ő felhasználói fiókjába még nem léptem be. Félek attól, amit esetleg láthatok.

Meg hát gusztustalan dolog turkálni a dolgai között.

24F


2010. aug. 23. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki az igazat! Mi mindent megbeszélünk, azt is tudja, hogy szoktam neten ismerkedni, meg beszélgetni pasikkal. Nincs ebben semmi rossz, hisz nem csalom meg, nem találkozom velük, pedig kérték már, és mindig leszögezem az elején, hogy nem akarok tőlük semmit. Egyszerűen csak néha szeretek elbeszélgetni valakivel, barátnőim meg nem nagyon vannak. És tudod mi nyugtatta meg? Hogy regisztrált álnévvel az oldalra ahol fenn vagyok, és bepróbálkozott. Persze elhajtottam a p*csába, így ő is látja, hogy nincs értelme aggódni. Egyszerűen csak kérdezd meg tőle, hogy miért küldte a képeket! Mondd neki, hogy nem kell a hiszti meg a terelés, mondja el őszintén mit gondol a kapcsolatotokról! A kémkedésnek nem lesz jó vége, de ha nem ad normális választ, akkor az is belefér!
2010. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
48%
Dobd ki,hagyd h menjen,erőszakkal mgad melett nem tarhatod,ha nem szeret már,mit akarsz egy fadarabot az ágyba aki másra gondol?
2010. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:
Tegnap is rákérdeztem, nem mondott semmit csak elkezdett hisztizni.
2010. aug. 23. 11:28
 34/67 A kérdező kommentje:

ma 11:26

Nem biztos, hogy nem szeret. És nem fadarab az ágyban...

2010. aug. 23. 11:29
 35/67 anonim ***** válasza:
Szeret? miérT szeret mert van hol lanki?Vagy mert rátelepedzs és megfojtod,vagy szeret mert te vagy a társa.nem mindegy ám.
2010. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyet nem tudtok megbeszélni akkor nincs sok jövője a kapcsolatnak. Még most lépj ki.

Én nem kutakodnék a cuccai között, ha ő nem mesél el egy számodra ilyen fontos dolgot, ami bizalmatlanságra ad okot, akkor ennyi volt, ezt meg kell értenie neki is.

Nem lehet, hogy te többet raksz a kapcsolatba, mint ő?

Mert nagyon fontos adni, de ugyanannyit "ki is venni= kapni" a kapcsolatból.

2010. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 Harrr ***** válasza:
51%

Az, hogy itt kérdezgeted mi a helyes, azt mutatja, hogy egy tutyimutyi csávó vagy. Most kidobjam? :O Ne? :O


Te látod át egyedül, hogy mi folyik ott. Túl szexi iwiwre a kép, de idegeneknek elküldöm, majd hisztizek mint egy buta pics@, mert lebuktam, bla bla bla.


Ezekből látnod kéne, hogy mi a helyzet. Légy férfi. Ennyi idősen itt lenne az ideje. Ülj le vele beszélni, de ne hebegj habogj, meg kérdezgesd hogy jaj szívecském mi a baj? Légy határozott, mondd el, hogy mi bánt. Ne azt kérdezd meg mi a baj. MOND MEG!

Ez az első lépés. Állítsd válaszút elé. Ha azt mondja hogy oké, elmegyek, ne tartóztasd. Ha hisztizik állítsd le. Maradj végig nyugodt. Ha nem tudsz vele normálisan beszélni, elkezd bőgni, visítozni, vagy akár terelni, ne hagyd. Te irányíts, vond felelősségre.


Vagy maradj papucs.

2010. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nekem ne haragudj, ez tök egyértelmű. Ha nem lenne rejtegetnivalója, nem hisztizne, hanem megmondaná, hogy mi a szitu? De mondjuk ebből nem nagyon tudja kivakarni magát, egyértelmű.

Én megmondanám neki, hogy "jól gondolod, nem bízok meg benned, inkább hagyj el, jobb lesz ez mindkettőnknek."

2010. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 A kérdező kommentje:
Nemsokára hazaér, és tudok vele beszélni.
2010. aug. 23. 11:37
 40/67 anonim ***** válasza:

,,Mi mindent megbeszélünk, azt is tudja, hogy szoktam neten ismerkedni, meg beszélgetni pasikkal.,,Féltékeny típus vagyok (v önző?), mind1, úgyh engem már ez is zavarna.

Kül. Te tudod, h Neked így jó-e, ha igen, maradj vele, ha nem, akk meg ne tűrd az ilyet.

2010. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!