Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm ismerkedik a hátam mögött!

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott a barátnőm, hogy míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki, egy idegen férfinek küldött képeket magáról.

Rákérdeztem, elkezdett hisztizni hogyha nem bízom meg benne,akkor inkább elhagy.

Nem tudom mit tegyek. Közös gépet használunk (együtt élünk fél éve), de az ő felhasználói fiókjába még nem léptem be. Félek attól, amit esetleg láthatok.

Meg hát gusztustalan dolog turkálni a dolgai között.

24F


2010. aug. 23. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:

No látod... azt hiszem én is itt rontottam el... jó volt a szex, mindent megtettem azért, hogy jó legyen a kapcsolatunk, most meg levegőztetjük a dolgot és elköltöztem.

Lehet besokallt a barátnőd, ahogyan az én párom is.

2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:

ma 11:07

De ha rákérdezne a párod, mit reagálnál?

2010. aug. 23. 11:08
 23/67 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy azt kellene, hogy határozottan "odacsapsz".

Megmondod a Te értékrendedbe ez nem fér bele. És ha hisztizik pakoljon és menjen.

Plán így: "míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki"

Szóval te a konyhába sürögsz-forogsz ő meg chatel.

Én azt mondanám tegyétek helyre a dolgokat és a szerepeket.

Ne legyél nyúl kidobni. Nehogy az legyen, hogy a hátad mögött kiröhög vagy palimadárnak néz.

Persze ezeket, amiket írtam lehet, hogy egyáltalán nem így van. Ez az első felindulás íratta velem:-)

2010. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
0%
istenem egy fürsdőruhás kép,a strandon is láthatják bikiniben ,nem fhm foto volt,nem kéne ennyire prűdnek lenni.
2010. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ez hisztis kitörés tipikusan a lebukottak pánikreakciója volt.. ha nem lett volna semmi rejtegetnivalója, akkor nyugodt hangnemben elfogadható magyarázatot adott volna, miért küld mégis ilyesmi képeket.

de az a véleményem, hogy erre egyszerűen nincs kifogás. komoly kapcsolatban, ha a párom számomra az egyetlen, nemhogy fotókat nem küldök magamról, de nem is nagyon csetelek más pasikkal (kivéve ha az a pasi haver, de arról úgyis tud a párom).

hazudik a csajod, az biztos. még egyszer hangsúlyozom: akinek tiszta a lelkiismerete, nem rohan ki így!!!

2010. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
Fordított esetben, a Te párod mit szólna/tenne, ha Te küldözgetnél sexy képeket csajoknak?
2010. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit szólna.

Nekem eszembe sem jutna akkor msn-ezni, mikor ő épp kedveskedik nekem. Bár ez is egyre ritkábban fordul elő.


Gondoljátok, hogy jó ötlet, ha atz mondom neki, hogy akkor mehet pakolni, és mehet vissza anyucihoz?

2010. aug. 23. 11:19
 28/67 anonim ***** válasza:

,,Megmondod a Te értékrendedbe ez nem fér bele. És ha hisztizik pakoljon és menjen.,,

Én is így tennék.

2010. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed,de szerinted anyucihoz menne vissza,hát negsugom az ilyen nő két perc alatt talál magának olyan paklimadarat mint te.
2010. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy a következő "palimadárnál" is legalább fél évig maradhatna.

Pláne ha ott is hisztizik.

2010. aug. 23. 11:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!