Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm ismerkedik a hátam mögött!

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott a barátnőm, hogy míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki, egy idegen férfinek küldött képeket magáról.

Rákérdeztem, elkezdett hisztizni hogyha nem bízom meg benne,akkor inkább elhagy.

Nem tudom mit tegyek. Közös gépet használunk (együtt élünk fél éve), de az ő felhasználói fiókjába még nem léptem be. Félek attól, amit esetleg láthatok.

Meg hát gusztustalan dolog turkálni a dolgai között.

24F


2010. aug. 23. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
90%
Én megnézném, mivel tuti, hogy rosszban sántikál, ha nem volna semmi akkor nem kezdett volna hisztizni. Szerintem ha ő nem akarja elmondani akkor te kell rágyere. Jobb előbb mint utóbb.
2010. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
18%
Ez van, hadd legyen szabad.
2010. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim válasza:
72%
Dobd ki!
2010. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
47%
Na, ezt csinálja a legtöbb férfi!
2010. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
90%

Akármilyen gusztustalan dolog is.. sztem próbáld meg. :/

2 lehetőség van..

1., Leleplezed, h tényleg ismerkedik.. ez esetben gondolom megteszed azt, amit kell..

2., Nem találsz semmi olyan dolgot, és megnyugodhatsz.

Na most h mit szeretnél, Te döntöd el. De remélem tévedsz. :/ Bár ez a hiszti.. hmm... érdekes nekem.

2010. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

Nekem nem a hiszti a gyanús, hanem az, hogy miért küldözget magáról képeket egy idegennek?

Ha akar magáról fotókat mutatni, ott az iwiw.

Olyan szexi képeket mutogatott, amiket nem mert felrakni az iwiwre.

2010. aug. 23. 10:44
 7/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha már rajtakaptad, hogy képeket küldözgetett magáról, akkor nem értem, miért akad ki, hogy nem bízol benne. Komolyan el kéne beszélgetnetek erről, hogy hogy áll ehhez a kapcsolathoz a barátnőd, szerintem. Indolatok és vádlás nélkül.

Bevallom őszintén, én már csináltam olyat, hogy másnál kutattam, és nagyon megbántam, ehhez nem volt jogom. Soha többet nem teszek ilyet. Ne ess Te is ebbe a hibába, inkább szemtől szemben próbáld intézni a dolgot.

2010. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen könnyen kijelenti hogy elhagy,akor valószinű hogy van hová lépnie,és csak addig van veled mig az nem jön össze,sajnállak,de tuti hogy nem veled képzeli el a jövőt,csak kell valki akit kihaszználhat addig mig tovább lép.
2010. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit szólna, ha tényleg vége lenne, és neki kellene elköltöznie.
2010. aug. 23. 10:47
 10/67 anonim ***** válasza:
17%
Örülne neki.
2010. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!