Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm ismerkedik a hátam mögött!

Figyelt kérdés

Tegnap lebukott a barátnőm, hogy míg én fürödtem és vacsorát készítettem neki, egy idegen férfinek küldött képeket magáról.

Rákérdeztem, elkezdett hisztizni hogyha nem bízom meg benne,akkor inkább elhagy.

Nem tudom mit tegyek. Közös gépet használunk (együtt élünk fél éve), de az ő felhasználói fiókjába még nem léptem be. Félek attól, amit esetleg láthatok.

Meg hát gusztustalan dolog turkálni a dolgai között.

24F


2010. aug. 23. 10:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
88%
Én bizony elhagynám. Mégpedig nagyon gyorsan, és vissza sem néznék. Aki ennyire nem tiszteli a másikat, annak nem kell társ. Mindazonáltal a szexi fotókat nem neked kellene küldözgesse míg mondjuk dolgozol? pl.: hogy hamarabb hazaérj? A másik pedig, szerintem igaz a mondás, miszerint "Aki menni akar, annak segíts csomagolni!". Tudod milyen sok lány vár egy rendes pasira? Ne vesztegesd az időt.
2010. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
59%
Akkor szánna bánna a jó dolgáért,és átverne továbra is valószínű.
2010. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
75%
A jó dolgot a van hol lakni enni alatt értem,mert ő ezt látja benned és nem a társat.
2010. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy 3 év után megunt engem?
2010. aug. 23. 10:59
 15/67 anonim ***** válasza:
59%
Valószínü. Bocs. Beszéljétek meg!
2010. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
59%

vagy háromévig azért volt veled,mert nem volt jobb lehetőség,most meg keres,

vagy igen az is lehet hogy megunt,milyen a nemi életetek amúgy ez fontos tényező,a nőknek is kell a jó szex,vagy eljártok együtt valahová,beszélgettek?Ha ő kifelé néz valami hiányzik neki és nem biztus h az a szex de hiányzik valami mert kifelé kacsingat a kapcsolatból.


28N

2010. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
59%

3 év sok idő azalatt megváltozhatnak egy embernek az érzései.

Csak ugye így elég kényelmes neki, hogy van hol laknia.

De én nem hagynám, hogy bárki így bánjon velem, főleg nem a párom. Próbálj meg elbeszélgetni róla az esetről.

2010. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
85%

"Olyan szexi képeket mutogatott, amiket nem mert felrakni az iwiwre."


Ezzel a mondattal már meg is mondtad te magad is, hogy mi a teendő. Megbeszélni mit hiányol, ha nem mondja meg, akkor ki lehet tessékelni.

Én szexi képet még a férjemnek sem küldtem jó 10 évvel ezelőtt magamról, inkább találkoztunk.

2010. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:

Hetente-kéthetente eljárunk bulizni, ha épp futja rá akkor mozi, romantikus vacsora.

A szex is jó, soha sem unalmas, mindig feldobjuk valamivel.


Mondtam neki, hogy csinálhatunk minden este valamit (pl. séta, dvd-zés), csak szóljon hogy mire van igénye.

2010. aug. 23. 11:06
 20/67 anonim ***** válasza:
58%
Nem biztos, hogy megunt, vagy hogy megcsalt! A napokban én is küldtem fürdőruhás képeket egy srácnak, mert régebben elég durván odamondogatott és kritizált. A képeket csak azért küldtem, hogy csorgassa a nyálát és egye a fene, mert tudja, hogy sosem kaphat meg! Ettől függetlenül sosem csalnám meg a barátomat, mivel szeretem. Az is lehet, hogy a barátnőd csak azt akarja, hogy dicsérjék, talán nincs önbizalma és szeretné érezni, hogy másoknak is kellene.
2010. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!