Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljes kapcsolat megszakítás?...

Teljes kapcsolat megszakítás? Hogyan csináljam hogy nekem kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés

Lenne nekem: anya, báty, nővér ( " keresztgyerekek") "sógor" , mama.


apa meghalt de igazából sose foglalkozott velem szóval annyira nem érintett meg a dolog.

Engem kisebb koromban sem szerettek. Anya mindig velem kiabált. Nekem kötelező jelleggel suli után fényesre kellett nyalni a házat, de utána tanuljak is. Semmi baj nem lett volna ezzel, de eközben bátyám otthon volt munkanélkülin egésznap hereverézett, nem vágott fát nem gyújtott be, nem rakott a tűzre stb


Mindig nekem kellett figyelni, fent lenni 22.30-ig pakolni a tűzre mire anyám haza ér meleg legyen még.


Elköltöztem 19 éves koromban. Akkor se támogattak sehogy. " majd jössz te vissza haza nemsokára, Minek vagy Pesten?" " nem kell az neked minek"


Most anyagilag kib@szott nagy kárt csináltak nekem több százezres tétel amire azt mondtam itt a vége.


Csak viszont maga az érzés,hogy nekem nincs családom . Az nagyon rossz.


Nincs párom se, egy barátnőm van de vele is ritkán beszélünk meg találkozunk.



2021. ápr. 11. 07:23
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
45%

Próbálunk ötleteket adni,hogy tuddj barátkozni

De semmit nem reagáltál arra,hogy mit szeretsz csinálni

Mi az ami érdekel

Miért nem mész múzeumba, könyvtárba, edzőterembe, uszoda, műkörmös, fodrász,kutya,

Sakk klubbok,vagy bármilyen klubb

2021. ápr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
76%

Jó van 8 szakmád,mik azok?


Gondolom nem 19 évesen szerezted meg az öösszeset.


Gondolom jártál képzésre ott is vannak embereket,ugyan azokat tanultad mint ők ami téged érdekel

Velük mi a helyzet

Barátkozni, tanuló csoport kialakítani ?

2021. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
38%
Döntsd el, mit akarsz. Mert egyszer sírsz, hogy nem szólnak, miközben nem akarsz velük semmi kapcsolatot.
2021. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:

Munkám miatt nem lehet műkörmöm.


Biciklizni szeretek meg futni, de barátnőm is sokat dolgozik szóval nagyon ritka h eltudunk menni.


Sakkhoz meg az ilyenekhez hülye vagyok. Úszni mennék de most nincs semmi.


Két kutyám van de velük is alig bírok így egyedül. Sétálni se jön velem barátnőm " messze lakok" 5 perc kocsival.


Fotózni szeretek, komoly gépen nincs csak a teló.


Kis szar falu ahol lakok

2021. ápr. 11. 08:13
 35/52 A kérdező kommentje:

Látom megérkeztek a sértegető emberek is.


Van nekem nagyobb bajom, mint ezeket olvasgassam...


Többieknek köszi

2021. ápr. 11. 08:14
 36/52 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenkor bánom, hogy törölni szoktam egy idő után a kérdéseket... Voltál te már itt sírni. Akkor kiderült, hogy a nyolc szakma sem igaz.
2021. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
24%
Raktáros vagyok,árut pakolok mégis van műkörmöm,nem 25 cm hanem egy sima alaphosszúsagu.
2021. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Oké most nem tudsz úszni,vírus 1 év van itt

Te 9 éve külön költöztél

Lehetőséged volt 8 évig

2021. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

36os


Te már csak jobban tudod nem?


Azt se tudod ki vagyok, majd befotózom az okjs biziket jó?


Majd pont itt valaki nonamenek fogom bizonygatni.



37


Nekünk szólnak érte

2021. ápr. 11. 08:20
 40/52 A kérdező kommentje:

Na jó, látom a kötekedés beindult...


Igen voltam úszni mikor pesten laktam, voltam szaunázni, mentünk a ligetbe, jártunk pizzázni, moziba igen mentem mikor volt kivel.


Nem az a fő h nem akarok hanem nincs kivel... Mint írtam mindenkinek aki olyan annak már babája van...nem fog eljönni bulizni, nem engem fog már meghívni hanem a családot.


De kötekedjetek csak már megszoktam.

2021. ápr. 11. 08:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!