Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljes kapcsolat megszakítás?...

Teljes kapcsolat megszakítás? Hogyan csináljam hogy nekem kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés

Lenne nekem: anya, báty, nővér ( " keresztgyerekek") "sógor" , mama.


apa meghalt de igazából sose foglalkozott velem szóval annyira nem érintett meg a dolog.

Engem kisebb koromban sem szerettek. Anya mindig velem kiabált. Nekem kötelező jelleggel suli után fényesre kellett nyalni a házat, de utána tanuljak is. Semmi baj nem lett volna ezzel, de eközben bátyám otthon volt munkanélkülin egésznap hereverézett, nem vágott fát nem gyújtott be, nem rakott a tűzre stb


Mindig nekem kellett figyelni, fent lenni 22.30-ig pakolni a tűzre mire anyám haza ér meleg legyen még.


Elköltöztem 19 éves koromban. Akkor se támogattak sehogy. " majd jössz te vissza haza nemsokára, Minek vagy Pesten?" " nem kell az neked minek"


Most anyagilag kib@szott nagy kárt csináltak nekem több százezres tétel amire azt mondtam itt a vége.


Csak viszont maga az érzés,hogy nekem nincs családom . Az nagyon rossz.


Nincs párom se, egy barátnőm van de vele is ritkán beszélünk meg találkozunk.



2021. ápr. 11. 07:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

nővéremnek két éve már született egy kislánya is. Nos ezt úgy tudtam meg h a fb-re fel volt pattintva egy UH kép h terhes... oké... megszületett oké.


babalátogatót onnan tudtam meg h fb.re ki volt téve az egész familía engem meg se hívott senki.


Szóval engem ennyire semmibe vesznek. Csak ha kell valami akkor vagyok jó.



Gondolkoztam keresek olyan oldalt ahol "családot" lehet keresni.

Akiknek mondjuk nem adatott meg h legyen gyereke vagy tesója ilyenek...


Annyira szeretnék egy anyukát meg testvéreket,hogy tudjak kikhez fordulni ha bánt valami, hogy tesómmal eltudjak menni sétálni, anyával eltudjak menni nyaralni. Nagyon rossz egyedül :((((

2021. ápr. 11. 07:27
 2/52 anonim ***** válasza:
18%

Oké anyád nem szeretett nem úgy bánt veled


És a battyád mit követett el

Nővéreddel miért nem beszélsz,miért nem hívod fel telefonod velük miért nem tartod a kapcsolatot?


Anyukám egy nárcisztikus személység,akinek semmi se jó,mindennek úgy kellett lennie ahogy ő akarja amikor akarja... Van egy húgom,de attól,hogy még anyám ez szar,a húgommal tudom tartani a kapcsolatot

2021. ápr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem teljes a történet,hogy a többi családtagod mit csinált veled,hogy egyik testvéreddel se beszélsz


Kérj egy találkozót a tesokkal, üljetek le megbeszélni,kit mi bánt,hogyan érez a másik,ha ezt megértitek akkor jó irányban halad a dolog,hogy egy normális kapcsolatot ki tudjátok alakítani mint testvérek

2021. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%

Anyagilag milyen kárt okoztak ha elköltöztél és senkivel nem tartod a kapcsolatot, gondolom nem írtál alá semmit.


oké 19 voltál mikor elköltöztél,de most hány éves vagy ?

2021. ápr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Bátyám az kb 15 éve hozzám se szól. Mikor haza látogattam akkor lekurvázott mert én Pesten laktam. Meg felzabálom a kaját otthon, meg én adjak haza pénzt.


Nővéremnek se lehet semmi jót tenni " hello van kölcsön egy ezresed?" Ez az első amit lehet tőle hallani.


" Sógorom" tavaly kikezdett velem. Nem is mertem elmondani senkinek.


Mamám: én sose voltam megdicsérve pedig 5 szakmám van. Mindig azért tanultam h jobb fizetésem legyen ,de szerinte én csak ugrálok és nem tudok egy helyen megmaradni.


De uncsim 8 éve nem tud lenyelvizsgázni neki csak annyit mondott h majd meglesz

2021. ápr. 11. 07:38
 6/52 A kérdező kommentje:

Most 28 vagyok.


A kárt nem szeretném leírni, mert erről tettem fel egy kérdést ott megkaptam a válaszokat mit tegyek jogilag, de azt a részét is inkább elengedtem.

2021. ápr. 11. 07:40
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csak irigyek,jobb egyedül lenni mint olyanokkal akik nem szeretnek.

Gondolom albérletben vagy igaz ?

2021. ápr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
4%

Szóval nővéred semmi rosszat nem tett ellened,nem kurvázott le,nem utál,csak pénzt kér,úgy tűnik még ő a normálisabb a családban


Miért nem szeretnél leülni velük megbeszélni mi bánt mit szeretnél

2021. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Egyrészt ő is csinálta nekem a kárt, de fentebb lêvő kommentemben írtam h annyira ő se keres ha nincs neki haszna belőle
2021. ápr. 11. 07:44
 10/52 anonim ***** válasza:
22%

Ezek szerint 9 éve élsz Pesten

9 ev alatt egy lakótárssal nem tudtál jóba lenni akinek vannak barátai? Őket megismerni, beülni valamire,erre arra elmenni, pláza...

Ismerkedni pl múzeumban, könyvtár, edzőterem,parkok

2021. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!