Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljes kapcsolat megszakítás?...

Teljes kapcsolat megszakítás? Hogyan csináljam hogy nekem kevésbé fájjon?

Figyelt kérdés

Lenne nekem: anya, báty, nővér ( " keresztgyerekek") "sógor" , mama.


apa meghalt de igazából sose foglalkozott velem szóval annyira nem érintett meg a dolog.

Engem kisebb koromban sem szerettek. Anya mindig velem kiabált. Nekem kötelező jelleggel suli után fényesre kellett nyalni a házat, de utána tanuljak is. Semmi baj nem lett volna ezzel, de eközben bátyám otthon volt munkanélkülin egésznap hereverézett, nem vágott fát nem gyújtott be, nem rakott a tűzre stb


Mindig nekem kellett figyelni, fent lenni 22.30-ig pakolni a tűzre mire anyám haza ér meleg legyen még.


Elköltöztem 19 éves koromban. Akkor se támogattak sehogy. " majd jössz te vissza haza nemsokára, Minek vagy Pesten?" " nem kell az neked minek"


Most anyagilag kib@szott nagy kárt csináltak nekem több százezres tétel amire azt mondtam itt a vége.


Csak viszont maga az érzés,hogy nekem nincs családom . Az nagyon rossz.


Nincs párom se, egy barátnőm van de vele is ritkán beszélünk meg találkozunk.



2021. ápr. 11. 07:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Saját házban lakom 2 éve.


De hiába akartam h jöjjenek el bográcsozni meg itt lenni de 2 éve ide se tolta senki a képét


Ha ên nem megyek akkor ide nem jön senki

2021. ápr. 11. 07:45
 12/52 anonim ***** válasza:
11%

Osztálytársak, barátnők, Egyetem


Mi a szakmád írtad,hogy 8 csináltál oké ez szép és jó,de mit dolgozol, kollégák valaki?

2021. ápr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

Voltal pesten " barátaim" de ahogy ez szokott lenni nem kerestük egymást.


Egyik csak pl egyik napról a másikra törölte magát az összes felületről. Egyszer tudtam felhívni de utána fel se vette, nem próbálkoztam vele.


Akikkel néha irogatok nekik már babájuk van úgy én meg nem férek bele az idejükbe

2021. ápr. 11. 07:47
 14/52 anonim ***** válasza:
70%

Mit szeretsz csinálni


Miért nem ismerkedsz pl múzeumban, könyvtár, edzőterem,parkok


Mit dolgozol kollégákkal,hogy jössz ki?

2021. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
21%

Kollégákkal miért nem mész el valahova oké,hogy most koronavírus van,de 9 éve fent vagy Pesten.


Járj programokra, járj ilyen olyan klubbkba

Csináld azt amit szeretsz

Vannak Face csoportok is barátkozz

2021. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
11%

Írtad,hogy bogrács és ház,akkor gondolom nagy


Miért nem adsz fel egy hirdetést,ilyen és ilyen tulajdonságú lakótársat keresek

2021. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy a családod nem OK, még valamennyire érhetö, meg az is, ha nem tartod velük a kapcsolatot.


De az, hogy sem barátaid nincsenek, a munkatársak sem tartanak veled semmiféle kapcsolatot, az azért atta utal, hogy VELED is komoly gondok vannak, legalább is szociális téren.


A helyedben erösen elgondolkodnék azon, hogy keresek egy jó pszichológust, aki helyreteszi a problémákat és segít, hogy normális emberként tudj élni!


Ha 8-9 év alatt tudtál saját házat venni, akkor erre is kellene, hogy legyen pénzed

2021. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:

Vidékre költöztem, kertes ház.


Szoba van meg nappali ugye ilyen átjárós szoba nem nagyon kéne senkinek meg én se akarok zavarni senkit.


Próbáltam fb csoportokban meg itt is gykn barátkozni de pár mondat után nem írnak vissza :/


Kollégákkal elvagyok van szerencsére 2 olyan lány aki nagyon jófej szoktunk hülyéskedni de azért az a nagy bizalom még nincs meg. Meg az egyiknek van párja ugye.

2021. ápr. 11. 07:57
 19/52 anonim ***** válasza:
83%

Én amikor megyek kozmetikushoz, műkörmös,fodrász,szoktam velük beszélgetni

Nem azt mondom,hogy őribarik lettünk,de ismerősök, meglátjuk egymást az utcán,jajj mi van veled, elmegyünk fagyira beszélgetünk egy kicsit


Próbálj meg eljárni szociálizálodni

Menj mindenféle

2021. ápr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
18%
Most akkor Pesten vagy vagy vidéken,ne kamuzz
2021. ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!