Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet valakit felejteni,...

El lehet valakit felejteni, ha minden kapcsolatot megszakítasz vele?

Figyelt kérdés

Konkrét szitu: egy srác 3-4 éve együtt van egy lánnyal, 30 körüliek. A srác megismer egy másik lányt, titkos kapcsolatba gabalyodik vele, amiből többször próbál kiszállni, de nem sikerül. Végül szakít ugyan a lánnyal, de nem tudja jól dönt e. Nem kezd új kapcsolatot az újjal sem, sőt esetleg megpróbálja visszacsinálni a régit, holott már 3c szakított vele amióta a titkos románc tart.

Görcsösen meg akarja javítani a régi kapcsolatot, pedig már szemmel láthatólag nem szereti, a szex nem működik köztük, de nem tudja mit érez az új lány iránt. Ha minden kapcsolatot megszakít, nem ír neki, nem telefonál, a közösségi lapokról is letörli magát, csakhogy a kísértés e legyen meg, következtethet a régi lány arra, hogy van esély rendbehozni a dolgokat? Vagy az agyából úgysem törölheti ki az új lányt és ha rájön, hogy őt szereti, majd úgyis megkeresi? Az ilyen letörlések, kapcsolatmegszakítások azt jelzik, hogy komolyan helyre akarja hozni az életét, esetleg a régi lánnyal vagy inkább annak a bizonyítéka, hogy nem közömbös az új lány iránt?


2010. máj. 23. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
El.
2010. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
nem
2010. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem!
2010. máj. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem, én is ugyanebben a helyzetben vagyok :((
2010. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha elég erős az illető, akkor igen. Ha nem, akkor felesleges letörölnie magát, telefonszámot cserélni stb.
2010. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi mást tud tenni a srác,minthogy minden szálat megszakít az új lánnyal,hisz a régit szeretné visszakapni.Tényleg nincs más esélye az újrakezdésre,mint a teljes elzárkózás.Ha nem is felejti el,de el AKARJA!Ez pedig az új lány számára egyenlő az elfelejtéssel,hisz nem őt választották.Lehet reménykedni,de lehet,hogy ezzel évek mennek el hasztalanul!
2010. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen törlések,stb cselekedetek persze olyan hogy elfelejtsen az ember valakit,de ez még nem jelenti azt hogy el is tudja.A volt barátom csinálta ezt pár hónapja,én azért nagyon kíváncsi lennék rá,hogy hányszor jutok eszébe azóta,mert szerintem eszébe fogok jutni egész élete folyamán,akármit is csinál:)Én a régi lánynak a helyében nem fogadnám vissza,nem tudnék benne megbízni,akárhogy is akarná a dolgokat helyrehozni.
2010. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

13:45ös az mit jelent,h ugyanabben a helyzetben vagy?


utolsó válaszoló: az egy dolog, hogy el akarja felejteni, valamilyen okból kifolyólag,pl sajnálja a régi lányt vagy ilyesmi. de ha már nem szereti, csak zsánalomból vagy bármi másból akar vele maradni, ennek van értelme? ha már nincsenek érzelmei iránta, el lehet folytani azokat az érzéseket amiket az új lány iránt érez?

2010. máj. 23. 13:56
 9/19 A kérdező kommentje:

mostmár utolsó előtti nek szól az előző kommentem


köszönöm a válaszokat! ja és én nem vagyok se az új lány, e a régi, csak a félreértések elkerülése végett.

igazából a lényeg az, hogy az érdekel, lehetséges-e elfelejteni valakit, túljutni rajta, ha csak az észérvek miatt akarjuk, az érzelmek lehetnek-e elég erősek, hogy megakadályozzák, hogy valakit akarva kizárjunk az életünkből? van-e értelme egy halott kapcsolatot megmenteni próbálni észérvek alapján?

2010. máj. 23. 14:01
 10/19 anonim ***** válasza:

13:52-es vagyok

Nem tudom mi az oka,hogy a régit választotta,de ez az ő döntése.Soha nem fogja az új lányt elfelejteni,mert aki egy kicsit is hatással volt ránk,annak az emléke örökre velünk marad.Itt sajnos nem az a lényeg,hogy a srác napjában hányszor gondol az új lányra,hanem az,hogy a régivel akar maradni és ennek érdekében nem akarja a folytatást az újjal.Lehet,hogy így egész életében boldogtalan lesz,ezt nem lehet tudni,de hozott egy döntést és láthatóan komolyan azon van,hogy ezt véghez is tudja vinni.Ezért írtam azt,hogy lehet reménykedni,mert joga van meggondolni magát,de sokáig nem érdemes várni,mert az új lány felett is megy az idő és lehet,hogy ő épp a boldogságot szalasztja el egy olyan pasi miatt,aki inkább mással foltozza a kapcsolatot,ahelyett,hogy vele lenne.

2010. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!