Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány 'tininek' miért esik...

Néhány 'tininek' miért esik nehezére segíteni otthon?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 22:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy "csicskáztatnak" valakit, és semmi sem jó, amit csinál, vagy hol értékelik, hogy segít.
2010. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

23:54-es vagyok

nekem nem mondják hogy csináljam csinálom én magamtol de néha levagyok baszva h rosszul csináltam

szoval kinek milyen a tini évei.

De legalább majd ha lesz gyermekem évekkel késöbb akkor majd tudom h h kell nevelni öket:)

2010. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

hát amióta az eszemet tudom segitenem kell...főleg mióta kétszintes házunk van és óriási kertünk...a házat főleg hugom meg én takaritjuk...főleg én mer hugom nem mindig figyel oda a dolgokra és nem csinálja meg rendesen de hát ő ilyen nem tudunk mit tenni már vele művészlélek :) namindegy...anyu szinte hozzá se nyúl a házhoz csak ritkán mert ő a kertet intézi leginkább...plusz mellé dolgozik rendezvényeken is...ezért egyértelmü hogy segitünk...csak az a baj h én magamtol is megcsinálom a dolgokat (pl koszosnak látom a wct, mosdót, stb megcsinálom és kész) és nem veszi észre sőt, közli h ez természetes...jogos h természetes de nem az én házam nem az én háztartásom néha jól esne a szokásos lecseszésen kivül egy két jószó is...(amúgy minden szombaton nagytakaritás a házban...de nem akárhogy...a hatalmas fürdönket teljesen kipakolom és még tusfürdős flakont is lemosom...) szoval alap h segitek és ez jogos is h vegyem észre magamtól a munkát...de miután ezt nem is becsülik és csak a rosszat látják h mit nem csináltam még meg és csak lecs*sznek akkor már igen mérges tudok lenni...:)

22L

2010. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!