Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a szivárványcsaládokat?

Figyelt kérdés
Én őszintén úgy gondolom, hogy a szivárványcsaládban felnövő gyerekeknek is teljes joguk van a boldogsághoz. Mégis sokan elítélik őket, és akárki erről beszél, képmutatónak vagy idiótának állítják be. Miért? Mi a rossz ebben?

2021. febr. 24. 23:00
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
80%

58-szerinted egy leszbi párnál melyik tag nem tudna szülni???Tudnak gyereket csinálni, a pasik is, nyugi..

az, hogy més eldobott gyerekét hajlandó valaki felnevelni, az nagyonis tiszteletremélto dolog.

2021. febr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 anonim ***** válasza:
15%
"más eldobott gyerekét" gyönyörű jelzőkkel illetitek őket, mint a tárgyakról, úgy beszéltek. Mint kb egy eszközről.
2021. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 anonim ***** válasza:
19%
És itt megint nem a gyerekek érdekeiről van szó. Hatalmas hamuka. Itt megint a homokat kell sajnálni, erről van szó. Hogy nem játszhatnak papás mamást.
2021. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/131 anonim ***** válasza:
94%

63- a más eldobott gyereke - nem a szerencsétlen gyereket minősiti, hanem a szüleit, okoska.

64- nem , nem kell sajnálni őket, inkább az eldobott gyerekeket kellene sajnálni. És örülni annak, hogy bárki a gondoskodási ösztöneit nem egy házikedvencen akarja kiélni, hanem egy szeretetre szoruló gyereken. Mindkét fél jól járna.

2021. febr. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvastam el az eddigi válaszokat mert nem akarom felcseszni magam. Szerintem egy szivárványcsalád vagy egy mozaik család ugyan úgy teljes értékű mint a tipik anya apa két gyerek. Sőt támogatom a szivárványcsaládokat és bár személyesen nem ismerem de követem Pál Marci és férje illetve kisfiúk Andris életét és nagyon szimpatikusak.
2021. febr. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim ***** válasza:
9%

#62


Biztos elkerülte a figyelmedet, hogy egy gyerekhez egy férfire és egy nőre van szükség. Az hogy két nő közül az egyik megtermékenyítteti magát egy idegen férfi spermájával, egészen más tészta.

2021. febr. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 anonim ***** válasza:
21%

"nem az egyszeri civil feladata megoldani más családok problémáit. mégis hogy kéne csinálniuk?"

Ha túl tudnának nőni azon hogy jaj de cuki a saját otthoni bébitappancs, és milyen helyes füles sapkákat lehet kapni, akkor biztos hogy találhatnának ezen a Földön olyan területeket amik jelenleg finoman szólva is nem gyerekbarátak. Ha a gyerekek érdekét nézik akkor van teendő meg lehet találni, ki lehet találni. Ha csak kell nekik egy gyerek akkor meg ne hangoztassák hogy a gyerek érdekében teszik. Az illegálisan gyerekszerzéshez meg ott van köze, hogy mivel jelenleg is kevés az olyan örökbefogadható gyerek aki a nevelőszülők álma, ha még beszállnak a melegek is a versenybe, még aránytalanabb lesz az egész.

2021. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/131 anonim ***** válasza:
76%

ezek a "teljes jog a boldogsághoz" nagyon gáz dumák.

Meg hogy szimpatikusak...

100 emberből aki kommentál egy ilyen témát, 97 biztosan nem vett a kezébe semmilyen szakkönyvet. Csak a netről szerzi az információit meg a közösségi médiából.

Pszichológia, fejlődéslélektan, ajánlott olvasmány. S utána érdemes kommentálni a dolgokat. Akkor is helye van mind2 véleménynek. De már rendesen, érvekkel alátámasztva.

2021. febr. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 anonim ***** válasza:
17%

Nem vicc, és nem trollkodás!


ÉN, majd akkor fogadom el őket, ha nekem is lehet olyan családom, amilyet akarok. Azaz: Engedélyezik a többnejűséget idehaza.


Mert mi az, hogy nekem ez nem lehet: [link] miközben ez meg "TÖMEGIGÉNY"...állítólag: [link]

2021. febr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 anonim ***** válasza:
81%

Minden homofóbnak, aki szerint csak a családi minta számít meleg gyereket kívánok. Akkor talán rájön/elhiszi, gmhogy a neveltetésnek ehhez semmi köze.

Akik kiabálják, hogy divat, meg tv... az ugye megvan, hogy az ókori rómában is voltak melegek és az állatvilágban is előfordul... biztos a rómaiak is es pl. az oroszlánok is tv-t néztek... 🤣🤦‍♀️

2021. febr. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!