Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a szivárványcsaládokat?

Figyelt kérdés
Én őszintén úgy gondolom, hogy a szivárványcsaládban felnövő gyerekeknek is teljes joguk van a boldogsághoz. Mégis sokan elítélik őket, és akárki erről beszél, képmutatónak vagy idiótának állítják be. Miért? Mi a rossz ebben?

2021. febr. 24. 23:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 anonim ***** válasza:
10%
#18 nem, nem kaptál el semmit
2021. febr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 anonim ***** válasza:
82%
amúgy el nem hinnétek, milyen dolgokkal képesek gyerekek cikizni egymást. volt egy lány az általános iskolámban, még alsós korában meghalt az apukája szegénynek, onnantól ezzel bántották.
2021. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/131 anonim ***** válasza:
89%
#23. Na, igen. Pedagógus vagyok. Tudom. Teljes mértékben igazad van.
2021. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 anonim ***** válasza:
83%

engem egy betegségem miatt cikiztek az osztálytársaim, ha meg azt nem tudták akkor a vezetéknevem miatt gúnyoltak.

Simán cikiznek valakit a meleg szülei miatt, scinálják ezt apa vagy anya nélküli gyerekkel is. Nem azért mert fúúj meleg, hanem azért mert más és a más gyerekeket cikizik, mert akkor egyrészt "jobbak" lesznek vagy azért cikizi, mert akkor ezzel a "banda" tagja lesz és nem akar kívülálló lenni.


Ettől függetlenül az azonos szerepet játszó szülők(tehát nincs apa szerep vagy anya szerep, nemtől függetlenül)valamilyen szinten deformálják a gyereket és ezzel mintegy kiteszik a gúnyolódás céltáblájává.

Hetero és meleg szülőknek egyaránt kikötném gyerekvállalás előtt az EQ és IQ tesztet.

2021. febr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 anonim ***** válasza:
90%

18- és tényleg nem kaptad el

"Én viszont arról beszéltem, hogy most magyarázd már ezt el egy kb 6 évestől fiatalabb gyereknek, hogy kicsikém, te nem születtél melegnek, ne akard a szüleid utánozni."

ha a gyerekek utánoznák a szüleik nemi irányultságát, akkor hogyan lettek homokosok azok a gyerekek, akiknek hetero szüleik voltak?? Ez NEM leutánzással alakul ki. Nem nevelés kérdése, ne rádumálással megy. SENKI nem lett homokos, csak mert rádumálták. Ha neked sokat sokat dumálnék róla, akkor te kipróbálod? Késztetést, vágyat érzel rá? Nem hiszem.

2021. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/131 anonim ***** válasza:
18%

De hát nem lesz meleg a gyerek, ha nem születik azzal a defekttel...

Viszont, ha normális és ezt látja a szüleitől, akkor azt fogja hinni, hogy a homokosság a normális. Ergo össze lesz zavarva. Mi olyan bonyolult ebben? :D

2021. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/131 anonim ***** válasza:
85%

"akkor azt fogja hinni, hogy a homokosság a normális. Ergo össze lesz zavarva"

te vagy összezavarva szerintem. a homoszexualitás normális

2021. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/131 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom miféle gyerekek vannak manapság, de amikor én voltam iskolás, soha nem hallottam hogy valakit azért cikiztek, mert mondjuk egyedül neveli az anyja? Akkoriban kb a szemüvegeseket cikizték, de nem sokáig, mert olyan beírást kaptak érte, mint a ház és gyorsan abbamaradt a dolog. Az a szülők szegénységi bizonyítványa, hogy a gyereküknek hagyják, hogy így beszéljen, bántson másokat.

Nekem is volt osztálytársam akinek meghalt az apukája balesetben, de külön szülői értekezlet volt emiatt és az osztályfőnöki órán is beszéltünk róla, hogy legyünk azzal a gyerekkel kedvesebbek mert ez és ez történt vele. Lehet manapság már nem divat empatikusnak lenni, de a sok bunkó szülő miatt viselkedik úgy a gyerekek nagy része, ahogy.

2021. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/131 anonim ***** válasza:
3%
#28: Úgy érzed az a rendeltetésszerű -> normális? Tudnak gyereket csinálni (egymással)?
2021. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/131 anonim ***** válasza:
3%

Ja és kiderült, hogy a homokosság nem génhiba.

Aki ezt a felfedezést tette, utólag rászólt az újságra, hogy miért így fogalmazták meg, mert ő nem azt mondta, hogy a melegség egy rossz gén következménye és egyből meleg lesz tőle, hanem, hogy csak a hajlamot adja tovább nem is a gén, hanem a génnek egy hibás része és ettől még nem is lesz feltétlen meleg, mert önmagában a gén nem elég, sőt csekély szerepe van, sokkal inkább a társadalmi és környezeti tényezők befolyásolják a melegséget. A következő újságban egy nagyon eldugott cikkben bocsánatot is kértek a hibáért, csak azt már senki nem akarta észrevenni.

2021. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!