Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el sokan a...

Miért ítélik el sokan a szivárványcsaládokat?

Figyelt kérdés
Én őszintén úgy gondolom, hogy a szivárványcsaládban felnövő gyerekeknek is teljes joguk van a boldogsághoz. Mégis sokan elítélik őket, és akárki erről beszél, képmutatónak vagy idiótának állítják be. Miért? Mi a rossz ebben?

2021. febr. 24. 23:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 anonim ***** válasza:
92%

#37 mert a "homi" sértő


"Még több lenne a gyerekrablás és a bérszülés okosba"

??? miért lenne több a gyerekrablás? őket nem azért rabolják hogy örökbeadják. a bérszülés meg azért van "okosba" mert jelenleg illegális.


"Szerintem akinek nem lehet gyereke, mert pl 2 férfi 2 nő egy pár, vagy betegség miatt, nekik nem kellene ennyire erőltetni az örökbefogadást"

dehát ha gyereket akarnak, akkor mit csináljanak?? vagy ha nem nekik, akkor kinek kéne örökbefogadni?


"inkább valahogy azokon a területeken munkálkodhatnának hogy ne legyen ennyi félresikerült család és félresikerült élet, ha már a gyerekek érdekeit nézik elvileg"

nem az egyszeri civil feladata megoldani más családok problémáit. mégis hogy kéne csinálniuk?

2021. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/131 anonim ***** válasza:
13%
Zseniális, ahol gyakorin állandóan megpróbálják megmagyarázni a liberók, hogy miért kellene valami olyasmit támogatni, ami alapvetően ellentmond minden evolúciós, biológiai, szociológiai, erkölcsi és vallási dogmának.
2021. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 anonim ***** válasza:
41%

Én azt nem szeretem a melegekben, leszbikben, hogy nem lehet sokszor magánvéleményem. Például ha nem bólogatok, hogy milyen jó, hogy egy mese karakter végre nő lett vagy férfi(vagy Ariel a kis hableány fekete lesz az élőszereplős filmben), akkor máris jön a sértődés, hogy ez kirekesztő hozzáállás és miért nem bólogatok én is vidáman ezekre, mert akkor "a melegeket sem szeretem vagy mi?" Mindig mindent sértőnek vesznek(persze nem minden meleg,de sosem tudni épp melyik fog besértődni és ránézésre már ez is feszültséget okoz, hogy neki vajon mint mondhatok el őszintén).

Már nagyon fárasztó, hogy szeretnem KELL őket,de az elfogadás az én irányomba a részükről már nem működik.

2021. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
98%

27- még mindig hül.eségeket beszélsz.

"Viszont, ha normális és ezt látja a szüleitől, akkor azt fogja hinni, hogy a homokosság a normális. Ergo össze lesz zavarva."

Mitól lenne összezavarva? A hetero szülöktöl lett homi gyerek tök nörmális példát látott, akkor őt mégis mi a fene zavarta meg, hogy homi lett? SEMMI. Te nem fogod fel, hogy ez nem igy működik.Egyszerüsitsük le, nézzük a szexualitást alapszükségletként. Pl.mint az evést. Kivánsz kajákat és utálsz kajákat. pl. a pacal taszit, ha fejre állok is,soha nem fog vonzani. Más meg imádja. Hiába dumálnak rá, akkor is okádni fogok még a gondolatától is. Ez van a szexben is . Engem pl a pasik vonzanak, de a nők nem (nő vagyok)Ugyanugy nem fognak tudni rádumálni a nőkre, mint pl. a pacalra.

2021. febr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:
46%
Bírom amúgy, hogy a homo párokat mindig a boldog, biztonságos család képével párosítják, a hetero családot pedig a családi erőszakkal és alkoholista szülőkkel. Ne már. Semennyire nem függ össze a dolog. Az meg hogy a hetero párok eldobott gyerekei vannak otthonokban, nem is értem, fura lenne, ha meleg párok gyerekei lennének bent. Csak az a gáz, hogy azt senki nem látja át, hogy a homo párok általában az icipici gyerekekre pályáznak, nem a tizenéves nevelhetetlen cigó gyerekekre. Mert ez is a magyar valósághoz tartozik.
2021. febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 anonim ***** válasza:
95%
#43 a modern orvoslás ellentmond a legtöbbnek amit itt felsoroltál. a vallási dogmákat inkább ne vegyük számításba
2021. febr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/131 anonim ***** válasza:
88%

"a homo párok általában az icipici gyerekekre pályáznak, nem a tizenéves nevelhetetlen cigó gyerekekre"

rájuk senki se pályázik, nemtom feltűnt-e

2021. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 anonim ***** válasza:
89%
Minden pár az "icipici" gyerekekre pályázik.
2021. febr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 anonim ***** válasza:
86%
Na látod, ne álszentkedjünk már, pedig a Tiszavasvári suttyó cigó kisfiúnak is ugyanúgy joga lenne egy szerető családhoz nem?
2021. febr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/131 anonim ***** válasza:
27%
Jogokat a kis "vadóc" lurkóknakbis, őket miért nem sajnálja senki. Mert ők cigányok miiii?
2021. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!