Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs rendes életünk mert...

Nincs rendes életünk mert ápolni kell a mamit?

Figyelt kérdés

Öreg már és beteg. A fekáliát intézed alóla és a többi. Menni tud, tehát ha megy minden szaros lesz ahová viszi, mivel nem erzi. Én egyetemre járok nekem aludnom kell nem tudok ott ülni mellette egész éjszaka. Anyám dolgozik, ő éjszakázik mellette, emiatt kimerült és ő is roszul lesz, de mindenképp ideges mert sok. Persze a mami nem tartja be az orvosi utasításokat (sőt ha teheti be se vonja, ordibál velünk hogy neki nem kell orvos) ezért hosszasabb ha betegeskedik

És emiatt mi szívunk. Otthonba nem tudjuk adni mer ahoz van esze hogy ellenkezzen de pénz se igazán lenne rá


Ez viszont tarthatatlan én is tiszta ideg vagyok és ez kihat mindenre. Sajnálom anyum mert szegény ő nem tud ellentmondani maminak


2021. jan. 13. 21:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező megírta, hogy nem igazán van pénzük, ő tanul, anyukája dolgozik, otthonok leterheltségéről-gondnokságról írtam, és ismétlem, tavaly csináltam végig, nekem konrétan felmondtak a munkahelyemen, úgy felőrölt a tehetetlenség. Egyszóval: itt nincs megoldás. Sajnos.
2021. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
58%
A kérdező nem írta hogy nagymamajának mennyi a nyugdíja plusz van-e vagyona ami számítjat ha otthonba megy. És szerintem jobb kivárni az 1 évet az otthonra mint tegyük fel 5 évig otthon ápolni és meg sem próbálni azt hogy otthonba kerüljön. De ezt úgyis a kérdező szülei döntik majd el. Én értem. Az unokától nem lenne elvárható hogy ápolja a nagymamáját, ez inkább a gyerekek dolga. Elhiszem hogy elege van. Csak az volt fura higy a kérdés olyan hogyan szabadulhatnék meg a nagyítól féle volt. Erről az jutott az eszembe higy sok ember szerint rendben van ha egy emberről úgy beszélnek mint egy tárgyról viszont mikor az örökségről van szó akkor tartják a kezüket. Nem tudom van-e, de akkor is.
2021. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
33%

6os vagyok

De csak en nem ertem hogy a nagymama masik gyermeke miert nem segit??? Semmiben???

Bakker ilyen allapotban lenne edesanyam es a testverem viselne gondjat munka!! mellett, hat az lenne a minimum hogy akkor segitek anyagilag, ha mar csak "dolgozok, este meg alszok". (ami azt jelenti hogy neki gyereke sincs tehát végképp nem ertem...)

Engem ez jobban kiakaszt mint akik itt alszenteskednek hogy a kerdezo hogy ir rola.. Kepzeld magad az O helyebe. 0-24 uruleket takarítasz, de mellette hazimunka + tanulj is mert hat kellenek a jo jegyek. Kicsit se leszel ideges es irritált ugye? Foleg ha meg be is szol, vagy nem hallgat rad a nagymama.

Mas nok mar attol kivannak es ordibalnak ha ehesek, vagy havi 1x megkell latogatni a nagyit, anyat, anyost. Errol ennyit.

2021. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!