Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs rendes életünk mert...

Nincs rendes életünk mert ápolni kell a mamit?

Figyelt kérdés

Öreg már és beteg. A fekáliát intézed alóla és a többi. Menni tud, tehát ha megy minden szaros lesz ahová viszi, mivel nem erzi. Én egyetemre járok nekem aludnom kell nem tudok ott ülni mellette egész éjszaka. Anyám dolgozik, ő éjszakázik mellette, emiatt kimerült és ő is roszul lesz, de mindenképp ideges mert sok. Persze a mami nem tartja be az orvosi utasításokat (sőt ha teheti be se vonja, ordibál velünk hogy neki nem kell orvos) ezért hosszasabb ha betegeskedik

És emiatt mi szívunk. Otthonba nem tudjuk adni mer ahoz van esze hogy ellenkezzen de pénz se igazán lenne rá


Ez viszont tarthatatlan én is tiszta ideg vagyok és ez kihat mindenre. Sajnálom anyum mert szegény ő nem tud ellentmondani maminak


2021. jan. 13. 21:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
rá kell kényszeríteni az otthonra. kérjétek akár orvos szakvéleményét is, ne engedjétek, hogy tönkre tegye az életeteket.
2021. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%
Mondanám,H menj kollégiumba,de most az sincs a covid miatt. Albérlet összefogni valakivel? Egy főiskolát nem lehet így elvégezni, borzasztó lehet :(
2021. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Nagyanyád sajnos demens. Nyugi, lesz ez rosszabb is :( Tapasztalat, a szaros még a legkevesebb, de nagyapám majdnem felgyújtotta a házat, mikor főzni akart - nem, egy kenyeret sem tudott megkenni egyébként -, apának nekiment, a ráhívott orvossal is üvöltözött, stb.


Mi otthonba adtuk végül, de addigra apa fogyott vagy 20 kilót, én majdnem megbuktam 11-ben, szóval, ja. Nem könnyű.

2021. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

2. Áh dehogy ! Anyámnak muszáj segítenem.

3. Tudom, ez is csinál ilyeneket.


Hogy lehet beadni otthonba ? Az a baj hogy a gonoszsághoz van esze. Hazajönne az otthonból, azért annyia még nem hülye. Eljátssza a hattyú halálát stb, kierőszakolja a dolgokat. A dokival csodásan kommunikál, monta is hogy semmi baja. Akkor erre mit tudunk tenni? Semmit...:(

2021. jan. 13. 21:26
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Az megvan hogy te is ide juthatsz kérdező? Rémes olvasni hogy írsz a beteg mamádról- mondom úgy hogy magam is tudom milyen brutálisan nehéz egy demens ápolása. De hogy úgy pofázzon valaki egy beteg emberei lényről mint a szemétről...Undorító.
2021. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

2.es

Attól hogy koliba megy nem fog megoldódni. Annyira birom hogy itt a gyakorin ez a 2 opció van hogy

a, Költözz el

b, Menj koliba

ATTÓL MÉG NEM FOG MEGOLDÓDNI. Akkor még szegény édesanyját is ott hagyja, akkor meg szerinted mi lesz?

Sajnálom a helyzetedet, mi is hasonló cipőben járunk, de a miénk ennyire nem durva.. Sajnos az otthon lenne a legjobb megoldás. NAgymamádnak nincs esetleg más gyereke aki besegíthetne? Nagybácsi nagynéni?

2021. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Vagy lakóotthon, vagy pedig egy ápolót kell felfogadni, aki kijár házhoz. Egyik drágább, mint a másik :(
2021. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

6. De van, de mi elünk vele. Masik gyereke nappal szintén melózik. Este meg alszik...


Leírnátok hogy nálatok milyen? Írjátok hogy ennyire nem durva, érdekel nagyon!


Én már megőrülök. Sajnos látom hogy anyámat mennyire kikészíti mindez. Én azért még jobban bírom idegileg de már nekem is sok. Fogalmam sincs mit kéne tenni

2021. jan. 13. 21:41
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem olyan ritka ez az élethelyzet. Anyósom mellett ottlakó gondozónő volt éveken át.
2021. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%
Azért az az "ez",(4-es válasz)ahogy nevezted a mamádat Kérdező, sokat elmond rólad! Szomorú."Kinyitja rád az ajtót ha öreg leszel", mi?Hát így inkább senki...S akkor gondolom most jön,hogy milyen szemét volt veletek mindig is.
2021. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!