Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most kinek kellene...

Akkor most kinek kellene elnézést kérnie?

Figyelt kérdés
Apa elolvasta a naplómat, amibe beleírtam mindent. Tudom, gyerekes, de nagyon rosszul esett. Amin igazán kiakadtam, hogy pár nap múlva azt mondta: ,,Ne aggódj, azért én nem haragszom." Igen róla is van benne szó. De én nem kértem, hogy olvassa el. Akkor most kinek is kellene elnézést kérni? Vagy én csak egy gyerekk vagyok, akivel mindent meg lehet tenni?
2010. aug. 13. 10:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
30%

te csúnya dolgokat írtál róla a naplódban, ő meg elolvasta a magánügyeidet. szerintem egy-egy :)

ő mondta hogy nem haragszik azokért a dolgokért, amiket írtál róla, szóval gondolom megpróbálja elfelejteni. te meg azt felejtsd el neki, hogy elolvasta, és akkor egálban vagytok.

2010. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem egy-egy. Gondolni mindenfélét és leírni miközben rendszerezed, meg feldolgozod, nem ugyanaz, mint beleturkálni más gondolataiba, amit magának tart fent, nem másoknak!
2010. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

A naplóba azt írta le amit magában gondol. Nem az apja képébe mondta azt a nem épp hízelgő kritikát. Gondolni már nem is lehet rosszat csak jót?

Ti mondenkiről jót gondoltok? Itt a bibi, hogy megtudta. De hogy ezért felpofozta....komoly gondok vannak itt.

2010. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!