Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most kinek kellene...

Akkor most kinek kellene elnézést kérnie?

Figyelt kérdés
Apa elolvasta a naplómat, amibe beleírtam mindent. Tudom, gyerekes, de nagyon rosszul esett. Amin igazán kiakadtam, hogy pár nap múlva azt mondta: ,,Ne aggódj, azért én nem haragszom." Igen róla is van benne szó. De én nem kértem, hogy olvassa el. Akkor most kinek is kellene elnézést kérni? Vagy én csak egy gyerekk vagyok, akivel mindent meg lehet tenni?
2010. aug. 13. 10:45
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Egyébként a napló a fehérneműs fiókom legmélyén hevert.
2010. aug. 13. 10:46
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha irtál róla valami bántót, rosszat akkor azért mondta, hogy ne aggódj mert nem haragszik.
2010. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb rejtsd el jobban! Amúgy most esik le apád mit keresett a fehérnemű fiókodban??? Kicsit betegesen hangzik:D
2010. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelműen apádnak kéne elnézést kérnie. Lehet, h a gyereke vagy, de bármit is írtál a naplódba, az a te magánügyed volt, semmi joga nem volt elolvasni. Ez nagyon tapló dolog volt tőle. Én a helyedben bele írnám a naplómba, h h lehetett ilyen gyökér, ha legközelebb megnézi, szembesüljön a valósággal.
2010. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez elég tré dolog volt apádtól, meg gondolom nem is írtál olyan húú de durvákat róla, ha őő ilyen lazán vette. Szóval neki, mit keresett alapból ott? :D
2010. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem neki kéne elnézést kérni!Hány éves vagy?Csak azért kérdezem mert gondolom már kamasz vagy,és lehet,vannak magánügyeid még akkor is ha gyerek vagy.Illetve az apud gyereke.Tiszteletben kéne tartani a magánszférádat,pláne a fehérneműs fiokodat.Te sem hiszem hogy nyulkálsz az ő gatyái között.
2010. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%
Lehet,hogy nem illik,de egy szülő azért is nézheti meg,mert tudni akarja,mit csinál a gyereke! Elvégre ő a felelős érte!
2010. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki egyáltalán? Elmondta?
2010. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
27%
10:50 Te hülye vagy!!
2010. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
18%
Ohh persze! Szerintem az apja nem olvasta volna el ha a lánya egy kicsit nyitott lenne. Az is lehet, h teljesen visszahúzodó vagy, és enm osztassz meg semmit szüleiddel/apukáddal, és kénytelen volt elolvasni, hogy legalább megtudja, hogy miben jár az eszed, miket gondolsz, meg alapból mi foglalkoztat téged.
2010. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!