Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most kinek kellene...

Akkor most kinek kellene elnézést kérnie?

Figyelt kérdés
Apa elolvasta a naplómat, amibe beleírtam mindent. Tudom, gyerekes, de nagyon rosszul esett. Amin igazán kiakadtam, hogy pár nap múlva azt mondta: ,,Ne aggódj, azért én nem haragszom." Igen róla is van benne szó. De én nem kértem, hogy olvassa el. Akkor most kinek is kellene elnézést kérni? Vagy én csak egy gyerekk vagyok, akivel mindent meg lehet tenni?
2010. aug. 13. 10:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy a gyereke,de akkor is.Egy apa ugyan ne turkáljon már a gyereke fehérneműi között.Már elnézést!

Egyébként Apa-Lánya vagy Apa-Fia kapcsolat?

2010. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
A szülőnek nem az a dolga hogy nyomozzon!!!!!!! Mert ez az amivel teljesen el lehet idegeníteni a saját gyereket! Egy szülő dolga ismerni a gyerekét, és megbízni benne!! Elég szánalmas ha a naplóját kell olvasgatnia! Akkor nem a gyerek a hibás...
2010. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Édes istenem!! Miért ne turkálhatna!!! Főleg ha ő az aki mos a gyerekére..Ejsze csak egy anya turkálhatna benne? Vagy mi??
2010. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
84%
Biztos szennyest keresett.. ja persze gondolkozz már... Ennyi bizalmam csak van a lányom fele hogy nem nyomozok utána
2010. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
80%
Arról nem beszélve hogy ha okot ad arra hogy ne bízzak benne akkor én rontottam el valamit
2010. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

Aki azt irja hogy nyugodtan turkáljon a szülö,az nem volt gyerek,nem volt kamasz!Mindenkinek vannak titkai a szülei előtt.És az vesse rám az első követ aki azt mondja hogy ő mindig mindent elmondott és mindig az igazat.Hja,hagyjuk már!

Meg kell hagyni egy gyereknek a saját teret és kész!

2010. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
10:57 Nálad valami nagyon nincs rendben, már ne is haragudj... Ha megtalálnám a gyerekem naplóját akkor sem jutna eszembe beleolvasni! Ha valamit el akar mondani majd megteszi!!!!!
2010. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
42%

Hát szerintem se nyúlkáljon a fehérneműid közt! Én tuti kiakadtam volna :/ De nem nagy ügy! Ne kérj tőle elnézést .. de nem is haragudhatsz érte mert akárki akármit is mond ő az apád és ő ad meg mindent neked .. amúgymeg akármit keresgélhetett .. honnan tudta volna hogy ott pont a fehérneműi vannak? -.-"

De semmiképp nem kérnék ÉN elnézést :D

2010. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
15%

Szal fejedre olvasott egy-két dolgot belőle, kivéve a mellékes ő róla szóló részt...

Aha, gyanús, kétes dolgokat műveltél, ő meg utánajárt! Akkor ne is csodálkozz!

Ez egy apró, nem lényegtelen részlet lehet a történetben.:)

2010. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem turkált, hanem nagyon is jól tudta, hogy hol tartja a naplóját. Gondolom, hogy látta nem egyszer, hogy odateszi. Nem is ismeritek az apa felállását! Szóval lehet, hogy már ezerszer probálkozott beszélni vele, de nem sikerült, és??? Akkor álljon és gondolkozzon, h mit rontott el?? Azzal enm ér el semmit, mivel lehet h nem jött rá és ezért döntött úgy, hogy inkább akkor beleolvas a naplóba, hátha igy megtudja h mi a baja a lányának...
2010. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!