Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki volt a b*nkó,...

Most akkor ki volt a b*nkó, kinek kéne bocsánatot kérnie? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz :


Volt egy gyerek aki a "barátjának" nevezett, de velem meg még 2 osztálytárssal, akiket szintén a "barátjainak" nevezett állandóan bunkó volt, mást sem tudott mint beszólogatni, persze bocsánatot egyszer sem kért. Történt olyan eset hogy kórházban volt, nem volt már az utolsó héten iskolában, és engem kért meg hogy vigyem el az ő pendrive-jét az iskolába. Én azt mondtam h nem érek rá, meghogy nem vagyok a csicskája. Ezt az állandó bunkoskodására, meg sértegetésére mondtam, ezek után még én tegyek neki szívességet?

Utána ebből a dologból világméretű "tragédiát" csinált, engem lehordott mindennek, és sok embernél engem vmi m*cskos természetű embernek állított be, persze minden jelzővel. Amikor meg megmondtam h ez nem igaz, csak ezt a választ kaptam az egyik embetől : "ne mentegetőzz..."

később kiderült hogy ő jól tudta hogy nekem milyen családi problémáim vannak/voltak (ebbe most nem megyek bele), és hogy milyen rosszul, szörnyen érezhettem magam, ennek ellenére még RÚGOTT belém egy utolsót, ezzel a tettével.


Persze ez neki nem esik le, és ezek után még tőlem várja a bocsánat kérést. Arról nem is beszélve hogy még neki áll feljebb.


Szerintetek én vagy ő volt nagyon bunkó ? Mit lehet az ilyen "bacákkal" tenni?


2010. júl. 23. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik magyar Cartmen.


Amúgy nem voltál bunkó, szerintem jól tetted, hogy nem tettél neki szívességet. Utána úgyis maradt volna minden a régiben, és ugyanolyan idióta marad.

2010. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ő volt a bunkó..minek csicskáztat,mikor állandóan beszólogat??:S ezek után nem kérdés,ki a bunkó,és mit lehet vele csinálni.Ha már kiteregette a szennyeseidet,te is teregesd ki az övét!!Mondd el,hogy állandóan beszólogatott,meg ilyenek..meg még tegyél hozzá egy picit..:)
2010. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert mostmár úgyis mindegy,nem igaz?:D
2010. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nem kellett volna vele így beszélni bár abszolút megérdemli, de az ilyen szemét alakok azok mindig úgy forgatják a kereket hogy nekik legyen jó..persze mondják azt is hogy egyesek a bunkósággal mutatják ki a szeretetet de szerintem ez hazugság, a bunkó embernek ilyen a génje ezen nem lehet változtatni csak saját maga tudja legyőzni ezt... és úgy ha a "barátai" magára hagyják. a magány elgondolkodtat. te ne foglalkozz vele, ne is örlődj ezen, mert neked van igazad.
2010. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.:D

Azért még várok kommentet.:D


Amúgy hiába teregetném ki, ezzel csak lealacsonyodok az ő idióta bunkó szintjére és legyőzne a rutinjával. Pont azért nem csináltam, egyrészt az előzmények miatt, másrtész mert már mondtam neki meg az a 2 o.társam h változzon meg de a"néhány hülye miatt nem fogok megváltozni" mondattal elintézte. Gondolhatjátok micsoda egy vadparaszt lehet.:S

2010. júl. 23. 20:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele, csak egyszerűen idegesít hogy ellenem próbál fordítani mindenkit.
2010. júl. 23. 20:33
 7/13 A kérdező kommentje:
És hogy a kórház miatt rászorultnak tetteti magát csak azért hogy sajnálják. Szerintem nagyon szánalmas.:S
2010. júl. 23. 20:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ennyit szapulom, de nekem nagyon elegem van belőle !:S
2010. júl. 23. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Pont,mint keresztanyám.Haha..a Művésznőnek én már az első sorból tapsolok,nagyon szeretem az alábbi műveit:

-Mások ellen uszítás(Oszd meg és uralkodj!)

-Pletykák terjesztése mesterfokon

-Hazudozás

2010. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Veletek előfordult ilyen eset? És ha igen mit tettetek?:)
2010. júl. 23. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!