Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki volt a b*nkó,...

Most akkor ki volt a b*nkó, kinek kéne bocsánatot kérnie? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hosszú lesz :


Volt egy gyerek aki a "barátjának" nevezett, de velem meg még 2 osztálytárssal, akiket szintén a "barátjainak" nevezett állandóan bunkó volt, mást sem tudott mint beszólogatni, persze bocsánatot egyszer sem kért. Történt olyan eset hogy kórházban volt, nem volt már az utolsó héten iskolában, és engem kért meg hogy vigyem el az ő pendrive-jét az iskolába. Én azt mondtam h nem érek rá, meghogy nem vagyok a csicskája. Ezt az állandó bunkoskodására, meg sértegetésére mondtam, ezek után még én tegyek neki szívességet?

Utána ebből a dologból világméretű "tragédiát" csinált, engem lehordott mindennek, és sok embernél engem vmi m*cskos természetű embernek állított be, persze minden jelzővel. Amikor meg megmondtam h ez nem igaz, csak ezt a választ kaptam az egyik embetől : "ne mentegetőzz..."

később kiderült hogy ő jól tudta hogy nekem milyen családi problémáim vannak/voltak (ebbe most nem megyek bele), és hogy milyen rosszul, szörnyen érezhettem magam, ennek ellenére még RÚGOTT belém egy utolsót, ezzel a tettével.


Persze ez neki nem esik le, és ezek után még tőlem várja a bocsánat kérést. Arról nem is beszélve hogy még neki áll feljebb.


Szerintetek én vagy ő volt nagyon bunkó ? Mit lehet az ilyen "bacákkal" tenni?


2010. júl. 23. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Velem nem fordult elo, megvalogatom a barataimat...Van akit az elso perctol nem birok es ha meg bunko is, megmondom a magamet es onnantol kezdve nem is mernek hozzam szolni.Kicsit agressziv vagyok(ha muszaj).Kerulni kell a bunkokat:)
2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az öszinte barátságot ne keverjük már össze az érdek barátságokkal:pénzért,sziversségért,kell egy csciska,vagy egy hülye akin urakodhat,de ezek csak érdek,látszat barátságok.
2010. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ő volt a bunkó.
2010. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!