Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki össze készíti a...

Noemi2699 kérdése:

Van aki össze készíti a férjének az ebédjét Amit vissza magával a munkába vagy magának készíti össze?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 20:01
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
77%

“De lassan komolyan a férfiak fognak szoknyába járni.

És itt nem a kajacsomagoláson akadtam fenn.

Hanem a férfi főz, mos, takarít... akkor a nő mit csinál?!

Autót szerel meg fát vág? :D“



Semmit sem gyulolok jobban, mint azokat a S•GGHULYE, primitiv, aluliskolazott, csolatasu csicskakat (nem, nem nők), ismetlem: CSICSKAK, Rabszolgak, hazicseledek es a tobbi...

Ezen lények miatt nagyon sokan meg mindig abban a hitben elnek, hogy ez noi munka, az meg ferfi munka..

Szoval te is, es a ferjed is 8 orat dolgoztok, de TE hozod még haza az ovisodat, es TE csinalsz meg minden hazimunkat plusszban.

Es. Kedves ferjed mit csinal a munka utan hetfotol pentekig? Kocsit szerel, meg fat vag, ugye?

Vagy a farkat vakarva tesped a kanapen, zabal, es döglik, mig te megszakadsz..

Tovabbi szep szolgaéveket kivanok, aztan gondolom a fiadbol egy lusta disznot nevelsz, a lanyodbol meg egy elnyomott csicskat.

Gratulalok 🙂

2020. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
83%

Rendeljük a kaját, minden hajnalban leteszik az ajtó elé. Reggel meg mindketten fogjuk a sajátunk és mehetünk megváltani a világot.

Ha én főzök, alapvetően a maradékot adagokra porciózom, ha megy el, kivesz egyet.

De pl reggelit egészen biztosan nem raknék össze neki. Nem a gyerekem, a társam. Bízom benne, hogy képes rá, hogy összerakja magának.

34/N

2020. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 Leveltetu ***** válasza:
88%
Bar olvastam ilyen meg olyan kommenteket is, vannak kozottuk teljesen normalis parkapcsolatok is. En ferfi vagyok, ferj, apa de nem varom el a felesegemtol, hogy reggel azert kelljen fel, hogy nekem etelt pakoljon a munkaba (fel 5-kor kelek). En amikor megnosultem en part/tarsat valasztottam, nem feleseget, nem cseledet nem szolgat, nem szeretot stb. Nalunk nincs olyan, hogy noi munka vagy ferfi munka. Van munka amit el kell vegezni, es epp az fogja elvegezni aki el tudja abban az idoben azt a munkat vegezni. Megosztunk mindent es ez mukodik. Ha a parom pihenni akar, veszem a gyerkocoket es elhuzunk otthonrol 3-4 oraig hogy anya pihenjen, ha fozni kell es a parom epp a gyerkocoket rendezi akkor en fozok, hogy a csaladnak legyen meleg etele akkor amikor szukseg van ra, legtobbszor egyutt csinalunk mindent mind egy csalad. Ha nekem plussz munkam van es kesobb erek haza, akkor a parom intezi az aznapi teendoket. Mindketten dolgozunk de az elorejutas erdekeben vallalnunk kell mindketten azokat a dolgokat amiket el kell idoben vegezni. Nem idealis eset, de nekunk nagyon bevallt es egyesulyban van a csaladi eletunk.
2020. nov. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
68%
Elég a magamét összerakni, nem még az övét is. Ennyire ne legyen már életképtelen. Kezdetektől így szoktattam a dolgot. Az más ha hétvégén nem melózunk és kér rántottát amit amúgy is magamnak is csinálnék, sütök dupla adagot, de tálalni már ő kirakja magának amikor akarja.
2023. jan. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!