Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki össze készíti a...

Noemi2699 kérdése:

Van aki össze készíti a férjének az ebédjét Amit vissza magával a munkába vagy magának készíti össze?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 20:01
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
86%
egy időben csináltam, de nem szereti a hideg kaját (melegíteni nem tudta munkában), a szendvicset már unja, sok kaját nem szeret. úgyhogy most magának veszi
2020. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
65%
Ha van rá reggel időm, akkor megcsinálom szívesen neki, ha nincs, akkor magának, ha otthoni kaját akár ebédelni.
2020. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
93%
A volt férjemnek minden reggel lefőztem egy kávét, és elkészítettem az ételt is a munkába. Válásunk után olyan párom lett, aki sokat volt egyedül, így nem igényelte ezt a fajta ellátást. Eleinte vitatkoztunk is ezen, mert én hozzászoktam, hogy csomagolom a szendvicseket, ő meg ahhoz, hogy reggelente magának veszi meg, amit épp kíván. Mondtam neki, ha bármikor igénye lenne arra, hogy én készítsek neki valamit, akkor szóljon. 5 éve nem szólt..
2020. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
74%
Én nem készítem össze neki, csinálja meg magának.
2020. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
67%

Olyanról hallott már valaki, hogy a férfi összekészíti a feleségének az ebédet? :D

Én nő vagyok, de nekem ne készítse össze senki, majd én tudom mit akarok vinni vagy akár venni.

Ezt a fajta önállóságot elvárom a páromtól is.

2020. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
85%
De tényleg, a pasik a nőknek miért nem készítik elő?:D
2020. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem azért, mert a nőben van egy domináns tápláló ösztön, egy férfiban meg egy domináns védelmező ösztön. Én magam nő vagyok, és olyan szívesen adok enni a páromnak. Jól esik, hogy ezzel egy gondot leveszek a válláról, meg az is, hogy ha ízlik neki és örömmel eszik.

Egyszerűen jól esik nekem. Ő is meg tudná csinálni, sőt meg is tudja, és van, hogy ő főz nekem/nekünk, sőt. Minden házimunkát el tud végezni, és rendszeretőbb sokkal mint én.

Én egy önálló felnőtt nő vagyok, önálló jövedelemmel, diplomával, stb, nem a falusi eltartott Juliska vagyok, de nem fogom megtagadni a biológiámat, csak mert most ez a divat.

2020. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
55%

De ha ez így lenne, minden nőre és minden férfira igaz lenne. Domináns tápláló ösztön... a hideg kiráz. Nekem ez tényleg olyan nagymamás, ők nézik örömmel, ha a gyerek tömi a hasát.


No de hazudnék, ha azt mondanám, nem lenne vonzó, ha férfi lennék, és ki lenne nyalva a valagam, én is élvezném.

2020. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy nagymamás, nem tudom :D anyuka sem vagyok, nem hogy nagymama.

De tényleg örömmel tölt el, ha valaki elé ételt tehetek, pedig nem így neveltek, sőt főzni se tanítottak meg, viszont láttam sok jó példát, az igaz.

Szerintem létezik ilyen ösztön, mert sok nőben látom, lehet, hogy te kivétel vagy.

Én is kapok helyébe sokminden kis szolgáltatást, pl. rendszeres masszázst, stb, és valójában nem 100%-0% köztünk a munkamegosztás, tehát nem csak én főzök. Nem egyoldalú a dolog, igyekszünk mindketten egymás kedvére tenni. Én biztos, hogy örömmel okozok örömet.

2020. nov. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
64%
Hát én nőként élvezném, ha ki lenne nyalva a seggem. A párom reggel rendet rakna, összekészíténé az ebédet. Mire hazaérek ott a meleg vacsora, ki van porszívózva. De ezt nem várhatom el senkitől. Most egyedül lakom, és nálam mindig rend van és tisztaság. De utálom megcsinálni, mint a szart. És egy másik felnőtt ember után nem csinálnám meg, amit magam után is csak muszájból. Az élettől is elmenne a kedvem, ha az összeköltözéssel nem csökkennének, hanem megduplázódnának a teendőim. "Női biológia", hát hogyne. Nem csicskát akartál mondani?
2020. nov. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!