Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendbe tudom én ezt még hozni?

Rendbe tudom én ezt még hozni?

Figyelt kérdés
A párommal úgy érzem nagyon elhidegültünk egymástól.Van egy 1 éves lányom és a szoptatás alatt elég sokat híztam.Most fogyózom.Igyekszem jól kinézni is.De azt mondja szeret meg hogy így is tetszem neki.Még sem ölel meg csak fél pillanatig nem ad szinte puszit sem.Úgy érzem nem vagyok nő a szemében.Pedig igyekszem télleg.A lányom még mindig szopizik és nagyon nehéz így olyan diétát találni amivel eredményes is lehetek.De igyekszem.Itthon mindent megcsinálok.Ha kell neki este 11kor valami megyek és hozok neki.Sokat próbálok tenni érte.Néha én is elfáradok és sokszor nem úgy szólok hozzá vagy hasonlók ezt elismerem.Elég sok a vita.Nem rég adtunk magunknak 1 utolsó esélyt is.Nem szeretném elveszíteni.A szexuális életünk sem az igazi.Nem miattam.Biztos vagyok benne hogy nincs senkije.De mit tegyek még h nőnek nézzen és újra minden jó legyen?Valaki tudna tanácsot adni?
2010. aug. 9. 16:29
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Hát volt 1 költözésünk és mióta itt lakunk kezdődött de akkor még nem volt vészes hanem utána szépen lassan fajultak el eddig a dolgok...Egyre nagyobbak voltak az elvárások...Észrevétlenül fajultak eddig a dolgok.
2010. aug. 12. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!