Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes ezt még rendbe hozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt még rendbe hozni, vagy menjen a válás?

Figyelt kérdés

A történet már régebben elkezdődött, amikor még pár hónapos volt a babánk (második gyermek).

Akkor alakult ki munkahelyi viszonya a férjemnek, hónapokig vitáztunk, tagadott, majd bevallotta, majd kitalálta, hogy nincs közöttük semmi, csak barátság.

Tavasszal azonban bejelentette, szerelmes, el akar válni, majd nem akar elválni és ez így ment két hónapig.

Aztán a nőjének elköltözött a férje, ők is el fognak válni,de ott nincs közös gyerek, és a férjnek is nője van-volt.

Tehát most ott tartunk, hogy a férjem már ott lakik, hetente 1xjön haza a gyerekekhez (a lakás az ő kizárólagos tulajdona, amiben még jelenleg lakunk)és két hamarosan jön az első tárgyalás.

Szerintem nem sok értelme van már ennek az egésznek mert beszélgetni sohasem lehetett vele....és nagyon makacs ember.


2010. aug. 25. 15:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze nyele ,a gyerekeihez haza megy heti egyszer,de te mint nő ha fejre állsz se fogod érdekelni.ami nem megy azt ne erőltessük,mert a szarban nem kéne üldögélni,mert büdös,ő már kilépett a szarból,lépj ki te is.
2010. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem értem mi itt a kérdés? szerelmes, már kezdődik az első tárgyalás, nem volt jó a kapcsolatotok, stb. akkor? hagyd a fenébe, ő megcsalt, elhagyott. felejtsd el, kezdj új életet. keress egy normális pasit, aki szeret. de sajnálom, hogy így végződött a házasságotok....manapság sajnos nagyon sok az elvált boldogtalan ember.... de miért? erre senki nem tudja a választ....
2010. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régen nem házasság, tisztább, ha elváltok.
2010. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Olvasd el, amit leírtál, a választ megtalálod.
2010. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát szerintem is egy rossz házasságot be kell fejezni, csak az a gond, hogy ő azt mondja nekem, hogy én kényszerítettem őt oda.

És nagy a lelkifurdalás bennem mert én is elvált szülők gyerekeként nőttem fel, ami borzasztó volt és állandóan marcangolom magamat a gyerekek miatt.

És ahogy elnézem-meg ezt kérdeztem is tőle-ő sem boldog és nem így képzelte ezt az egészet.

2010. aug. 25. 15:26
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megcsalt, megteheti később is. Válj el és keress valaki olyat, akinek te kellesz.
2010. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Az is a probléma még, hogy amikor jön, szemétkedik is.....

Egy boldog, szerelmes ember nem szemétkedik a gyerekei anyjával.

2010. aug. 25. 15:30
 8/25 anonim ***** válasza:

Ne szórakozz ilyenekkel, hogy vádolod magad. Nincs miért. A férjed egy önző, szemét alak, megérdemlikegymást a nőjével. Lépj túl rajta, ne vedd fel a szemétkedéseit! A gyerekeknek is jobb lesz, ha nem egy olyan családban nőnek fel, ahol apuka folyton szidja és csalja az anyukát.

Te őt semmire sem "kényszerítetted": a saját egyéni döntése volt az, hogy megfektet-e egy másik nőt, vagy nem.

2010. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodt lelkiismerettel megyek a tárgyalásra,hiszen itt már úgy sincs mit tenni.
2010. aug. 25. 15:39
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez így alakult sajnálom, feltételezem, hogy azért ennél részletesebb és több történt, csakhát arról regényt kellene írnod, így annál jobb tanácsot nem tudok adni, hogy ha szereted akkor azért még egyszer próbáld meg. A lakás az övé, tehát rövid időn belül neked el kell onnan költöznöd és utána már nem igen tudod vele megbeszélni a dolgokat. Nem tudom hány éves házasságról van szó, de én még egyszer talán a párterápiát megpróbálnám, vesztenivalód nincs.
2010. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!