Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes ezt még rendbe hozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt még rendbe hozni, vagy menjen a válás?

Figyelt kérdés

A történet már régebben elkezdődött, amikor még pár hónapos volt a babánk (második gyermek).

Akkor alakult ki munkahelyi viszonya a férjemnek, hónapokig vitáztunk, tagadott, majd bevallotta, majd kitalálta, hogy nincs közöttük semmi, csak barátság.

Tavasszal azonban bejelentette, szerelmes, el akar válni, majd nem akar elválni és ez így ment két hónapig.

Aztán a nőjének elköltözött a férje, ők is el fognak válni,de ott nincs közös gyerek, és a férjnek is nője van-volt.

Tehát most ott tartunk, hogy a férjem már ott lakik, hetente 1xjön haza a gyerekekhez (a lakás az ő kizárólagos tulajdona, amiben még jelenleg lakunk)és két hamarosan jön az első tárgyalás.

Szerintem nem sok értelme van már ennek az egésznek mert beszélgetni sohasem lehetett vele....és nagyon makacs ember.


2010. aug. 25. 15:10
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
És amikor én mosolyogva megkérdezem, hogy "na és, tényleg el akarsz válni?" A válasz fanyali arccal, hogy:"Hát, hát el fogunk válni"
2010. aug. 25. 16:39
 22/25 A kérdező kommentje:

Különben meg egy szerencsétlen a nője, kipakolta a lakást a férje, ott hagyta a xcarban,(ez már a második férje volt), most megint egyedül maradna a majd 20 éves gyerekével, pénze nincs, csak anyagi zürzavara...ez meg pátyolgatja őket.

De lehet, hogy szerelmes is....

2010. aug. 25. 16:45
 23/25 anonim ***** válasza:
Na hogy döntöttél?
2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Még azóta nem találkoztam vele, de ma megint kitett magáért!

Azt ígérte a nagyobb gyereknek (5 éves), hogy vele lesz péntektől vasárnapig a szüleinél, majd anyjától tudtam meg,hogy szombaton már le is lép onnan, mert programja van, vagyis csak másfél nap amit a szabadságából a gyerekével van.Csalódott lesz a kisfiú, úgy várja már....

Szerinted?

2010. aug. 26. 22:46
 25/25 anonim ***** válasza:

2 év eltelt azóta,kérdező.

Mi lett veletek?

Írjál.

2012. szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!