Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendbe tudom én ezt még hozni?

Rendbe tudom én ezt még hozni?

Figyelt kérdés
A párommal úgy érzem nagyon elhidegültünk egymástól.Van egy 1 éves lányom és a szoptatás alatt elég sokat híztam.Most fogyózom.Igyekszem jól kinézni is.De azt mondja szeret meg hogy így is tetszem neki.Még sem ölel meg csak fél pillanatig nem ad szinte puszit sem.Úgy érzem nem vagyok nő a szemében.Pedig igyekszem télleg.A lányom még mindig szopizik és nagyon nehéz így olyan diétát találni amivel eredményes is lehetek.De igyekszem.Itthon mindent megcsinálok.Ha kell neki este 11kor valami megyek és hozok neki.Sokat próbálok tenni érte.Néha én is elfáradok és sokszor nem úgy szólok hozzá vagy hasonlók ezt elismerem.Elég sok a vita.Nem rég adtunk magunknak 1 utolsó esélyt is.Nem szeretném elveszíteni.A szexuális életünk sem az igazi.Nem miattam.Biztos vagyok benne hogy nincs senkije.De mit tegyek még h nőnek nézzen és újra minden jó legyen?Valaki tudna tanácsot adni?
2010. aug. 9. 16:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Te rendbe tudod-e hozni???!

Az a kedves párod miért nem gondolkodik el ezen??

Az hogy meghíztál... ugyan....ettől nem rántással készíted a kedvenc kajáját, hanem habarással, és nem a kék papucsot szereted már, hanem a zöldet??? Ettől belülről változtál?? NEM!!

Rajtam is van felesleg, de a férjemet ez nem aggasztja. (Engem igen). Ugyanúgy szeret, kíván, semmi megjegyzés.

Kérdező!

Legbelülről induljon kia változás. Fogadd el, hogy akkor leszel NŐ, ha önmagadat elfogadod!! Ne neki változz, ha változol külsőleg magadért tedd, ne azért mert soványan jobban fog szeretni. Ez nem súlyfüggő, és ezt mindenki tudja a szíve mélyén aki hasonló szituban van! Fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy, legyél csinos, járj kozmetikushoz,fodrászhoz- de őkelme kedvvért nehogy mély önmarcangolásba kezdj, hogy "DE miért nem vagyok neki elég jó?!"

Elég szomorú, hogy nem jut el a kis agyáig az úriembernek, hogy a gyermekét hordoztad a szíved alatt .

2010. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Átérzem és megértem a helyzetedet...nem vagy egyedül, hidd el... Próbáld meg megbeszélni vele is a dolgokat, ahogy ide leírtad, úgy mondd el neki is ezeket a dolgokat! Egy kapcsolat, egy házasság két ember dolga...nem csak neked kell szívedet-lelkedet beleadni, hanem a férjednek is! Ezt mondd el neki is!

A másik dolog az, hogy - csúnyán hangzik, de- ne legyél a rabszolgája!!! Ő a férfi, nem kell mindig és mindenhol kiszolgálni, mindent úgy csinálni, ahogy ő akarja, próbáld meg ránevelni arra, hogy önállóbb legyen? Mi az, hogy az éjszaka közepén kell neki valami?? :O Ha kell neki valami, akkor oldja meg, menjen érte ő! Egy férfinak meg KELL hagyni azt az illúziót, hogy ő a vezér, ő a vadász, ő az ősember!!! Hogy ő hódítson (újból) meg, ő gondoskodjon a családjáról, ő legyen a FÉRFI a háznál...hiszen ez nem csak kiváltságokkal, de kötelességekkel is jár!

A másik dolog persze a külsőségekben rejlik... jó ötlet, hogy adsz magadra, legyél mindig ápolt, csábos! :) Egy nőnek egyébként nem kell feltétlenül "elől deszka - hátul léc" alkatúnak lenni! szerintem nagyon sok férfinak inkább a nőiesen kerekded csajok jönnek be...persze nem a kövérek, meg kell találni az arany középutat! :)

A gyereket néha rábízhatod nagymamára, barátnőre, vagy akár babysitterre, addig otthon főzz egy nagyon finom vacsorát a férjednek, mire hazaér, várd csinosan felöltözve, kis szolid smink, csábos pillantás... Szerezz be gyertyákat és varázsolj egzotikus, romantikus hangulatot otthonra! Masszírozd meg a vállát, a mellkasát, kényeztesd egy kicsit! A többit biztosan tudod! :))) Reméljük, a hatás nem marad el! ;-)

2010. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ha nem megyek ki neki akkor elkezd hisztizni és játssza a sértődöttet.Próbáltam vele beszélni erről de nem értem el eredményt.Max 1 vita kerekedik belőle.Nem veszi észre h mi a hiba...:( Még nem vagyunk házasok.De ő úgy érzi h nem kell azért semmit tenni h megmaradjon a kapcsolatunk.Egyébként mióta ezt csinálja nincs 1 kis önbizalmam sem.
2010. aug. 9. 16:49
 4/31 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 9. 16:49
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Jaaaaaaa... :O Hát ez más! Figyelj, ha ilyen én gondolkodás nélkül otthagynám... ne haradudj, hogy ezt írom, de szerintem csak gyáva és nem tudja, hogy tudna lepasszolni... :((( A gyerek egy visszatartó erő gondolom nála, de szerintem téged egyáltalán nem tisztel, nem becsül, nem néz semmibe!!! :(

Ilyenért ne áldozd fel magad! A gyönyörű fiatal éveidet! Aki nem foglalkozik veled... Hidd el, hogy most nem lesz könnyű, de utána jobb lesz! Lehetsz még nagyon vonzó, csak egy kis odafigyelés kell, ne érezd magad emberileg egy fikarcnyival se kevesebbnek bárkinél!!! Ehhez bátorság kell, hogy odatedd magad és a szemébe mondd azt, hogy ha nem hajlandó érted és a gyerekéért változni, akkor elmész és otthagyod őt!!! Hidd el, hogy találsz még másikat, sokkal-sokkal jobbat!!!

Ja amúgy 2. voltam

2010. aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem., hogy azt a kevés önbizalmadat is lenullázta.

Sajnos ez is neveltetés kérdése, mint annyi minden más. Amit lát a családban, amit közvetít neki pl. az apja, hogy hogyan kell egy nővel "bánni".

Ő azt tanulta, bármi van csakis neki lehet igaza; természetesen ki kell szolgálni, ha a párja hízik, akkor kövér- ha ő felszed egy kis sörhasat, akkor az az igazi férfiasság...szóval a jómagyar klasszikus....

Magadért legyél csinos, adj igen is magadra, teltkarcsúan sem áll meg az élet, sőt, nem mindenki a piszkafák után fordul meg az utcán!

Ha pedig majd diétázni szeretnél, ne koplalj, csak figyelj oda az étkezésedre. És csakazértis érezd jól magad! Már az töltsön el büszkeséggel, hogy anya vagy, a legszebb ajándékot kaptad az élettől! :) Mosolyogj és ne engedd, hogy ez a "fazon" elvegye az önbizalmadat!

Kellemetlen lesz neki egy idő után, hogy Te mindig optimista vagy és semmilyen beszólásával nem veszi el a kedved. Lássa hogy abszolúte nem érdekel a piszkálása,és Te nagyon is jól érzed magadat. Ez remélhetőleg hatni fog rá.

És igen, NE szolgáld ki! 11 kor tudod mikor ugornék le valahova a páromnak....csakis a gyerekemnek, de indokolt esetben akkor is. (pl. beteg). Nagyfiú, megoldja.

Sok sikert!!!:)

2010. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak egyutt tudjatok rendbe hozni, de szerintem a kulsodnek ehhez semmi koze sincs. Irod, hogy sok a vita. Gondolom, hogy nem a sulyod miatt. Azokat a dolgokat kellene kezelni eloszor. Es mit jelent, hogy nemreg adtatok magatoknak egy UTOLSO eselyt?? Szakitottatok? Eloszor deritsd ki, tudd meg tole, hogy mi a baja, mert szerintem ezzel nem vagy meg tisztaban...
2010. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Az utolsó esély az majdnem szakítás után kibékültünk és adtunk 1 utolsó lehetőséget arra h rendbe hozzunk mindent h ne veszekedjünk ennyit.Mert már napi szinte veszekedtünk.Elég érdekes természete van de igyekszem változni h ne veszítsem el...Végre van családom és nem akarom elveszíteni de úgy sem akarok élni 23 évesen mint egy 70 éves...
2010. aug. 9. 19:41
 9/31 anonim ***** válasza:

milyen a párod kapcsolata az anyukájával?

ne nézz h ülyének, de Elvis Presley például (ugye tudjuk hogy milyen volt a kapcsolata az anyukájával) nem kívánta Priscillát, miután megszületett a lányuk. továbbra is nagyon szerette és tisztelte, de nem vonzódott hozzá, mint nőhöz, mert egy anya szent volt a szemében, és már nem tudta elképzelni szexuális szituációkban.

2010. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
hát igen az anyja az szent bár...nem tudom nem az a anya pici fia tipikusan de mégis az.:S hülyeség mi?
2010. aug. 9. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!