Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kíván a párod, elhagyod...

Ha nem kíván a párod, elhagyod, vagy megpróbálod rendbe hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésnél olvastam, hogy azt irták a kérdezőnek, hogy megalázó olyan férfivel lenni, aki nem kívánja őt.

De egy több éves kapcsolatban felmerül egy ilyen, nem lehet egyik napról a másikra kidobni az egészet a szemetesbe.

Nem tudok semmilyen körülményt, de ha nekem ilyet mondana a párom, megpróbálnék magamon változtatni, vagy alaposan elbeszélgetnék vele, nem pedig kirúgnám.

Vagy rosszul gondolom, hogy ilyenkor az azonnali szakítás nem feltétlenül jó?


2010. aug. 27. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is megpróbálnám megbeszélni,ha lehet változtatni,akkor változtatnék. Mert igazán szeretem a párom. A megcsalásról is ez a véleményem: ha egyszer mással lenne, igen is rákérdeznék, miért? Választól függene,hogy lenne azután.


Az a véleményem,hogy nem az a megalázó,ha pl: nem kívánja a párja,hanem az,ha nem tudják megbeszélni.

2010. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

* megalázó olyan férfivel lenni, aki nem kívánja őt.


Itt a pasi is hibázott! Gondolom nem egyik napról a másikra alakult ez ki benne, hanem egy folyamat volt. Arra nem volt képes, hogy megbeszélje a párjával a dolgot.


Viszont az első problémánál feladni egy több éves kapcsolatot? Nem, megpróbálnám helyre hozni, persze ehhez 2 ember kell. Mindenhez 2 ember kell. Ne az legyen, hogy az egyik fél próbálja megmenteni a kapcsolatot a másik meg sz**ik nagy ívbe az egészre. Ha viszont tényleg nem lehet segíteni a dolgon, akkor nincs más megoldás szakítani kell.

2010. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a férfi hibája is, ha nem mondja el a párjának, hogy gondja van.
2010. aug. 27. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi a kinézet miatt kíván, azt a kapcsolatot már ott megette a fene...

Engem ha azért nem kívánna, mert felszednék pár kilót, elküldeném a francba, ha én így érzem jól magam, akkor nem az én bajom, hogy nem kíván..

Különben voltam már 100 kg is, és akkor is kívántak. Na pff. Ez végülis nem a kilókról szól, meg a kinézetről, hanem hogy unalmas a kapcsolat...


Aki azt a kérdést kiírta, neki is teljesen unalmas lehet a kapcsolata annak alapján, amit írt.

2010. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám rendbehozni aztán elhagynám. Ha nem sikerül az első.
2010. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!