Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnéd a férjednek, hogy...

Elhinnéd a férjednek, hogy öngyilkos lesz, ha elhagyod?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
nem
2011. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Két napja lett öngyilkos egy harmincas éveiben járó srác a szomszéd utcában, mert a barátnője elhagyta (nem voltak házasok).
2011. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés... nem hiszem, hogy erre valaki is tud pontos választ adni.... hát... ez zsarolás, és lehet, hogy csak ijesztget, és egyáltalán nem gondolja komolyan-ebben az esetben nagyon csúnyán bánik veled- de lehet, hogy komolyan gondolja, és azt nem élném túl, ha akárki is de miattam lenne öngyilkos... nehéz kérdés. Nem tudom. Ahhoz ismernem kéne a szóban forgó úm "öngyilkos-jelöltet".

Mindenesetre nem akarok ilyen helyzetbe kerülni.

2011. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nem


de mostanában elég labilis sokminden miatt,nem kockáztatnám meg:)


bár ha el akarnám hagyni,akkor valószinű nem szeretném,ergo nem érdekelne,akkor csak megkockáztatnám...

fene tudja

2011. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés... nem hiszem, hogy erre valaki is tud pontos választ adni.... hát... ez zsarolás, és lehet, hogy csak ijesztget, és egyáltalán nem gondolja komolyan-ebben az esetben nagyon csúnyán bánik veled- de lehet, hogy komolyan gondolja, és azt nem élném túl, ha akárki is de miattam lenne öngyilkos... nehéz kérdés. Nem tudom. Ahhoz ismernem kéne a szóban forgó úm "öngyilkos-jelöltet".

Mindenesetre nem akarok ilyen helyzetbe kerülni.

2011. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, 2x küldtem el :D
2011. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarja, tegye, de ne hagyd, hogy a Te életedet tönkre tegye ezzel! Ha meg is teszi, szemét zsarolás! Inkább a Te életed legyen pokol?! Menjen dilidokihoz! Amúgy nem fogja megtenni. Nekem a volt pasim fenyegetett be vele, én is cidriztem, hogy mi lesz. Említettem a haverjának, aki a szomszéd házban lakott, hogy majd nézzen már rá, mert ezzel fenyegetett. Megnyugtatott, hogy biztos lehetek benne, hogy nem fogja megtenni, szereti a hozzátartozóit, sose tenne ilyet, de rá fog nézni. Esze ágában nem volt kinyírni magát!
2011. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta zsarolás a legönzőbb, és nem szeret, ha ezt mondja. Csak magát szereti.

Mert vagy vele maradsz, de nem szeretetből, hanem félelemből, (tehát nem érdekli, hogy te nem szereted őt, csak neki legyen jó), vagy ha megöli magát, egy életen át hibáztatni fogod magad (tehát megintcsak nem érdekli, hogy neked jó-e vagy rossz).

2011. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Rendben, de nem minden ember egyforma... és ha mégis megteszi? Akkor mit szóljon az illető??
2011. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem aki komolyan gondolja, az nem szövegel, hanem megteszi.

ócska fenyegetés.

ha megint elkezdi a dumát, akkor mondd meg neki, hogy szívesen kihívod neki a mentőt, majd beszélgessen az elmeosztályon ilyeneket...

2011. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!