Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnéd a férjednek, hogy...

Elhinnéd a férjednek, hogy öngyilkos lesz, ha elhagyod?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy ha vele kell maradnod az számodra egyenlő a halállal.... Tehát ha ő nem lesz öngyilkos az azt jelenti, hogy téged öl meg... természetesen mindez elméleti síkon

"Két napja lett öngyilkos egy harmincas éveiben járó srác a szomszéd utcában, mert a barátnője elhagyta (nem voltak házasok)." Az a srác nem azért lett öngyilkos mert a barátnője elhagyta, hanem ezért mert kiutat keresett a jelenlegi életéből és nem talált vagy nem is keresett egyéb megoldást. Aki öngyilkossággal fenyegetőzik annak sürgős orvosi segítségre van szüksége! Ez komoly! Ha komolyan gondolja akkor azért, ha pedig érzelmileg zsarol vele akkor meg azért!!! Intézd el neki, hogy kapjon segítséget akkor talán magára eszmél...

2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkosságot készül elkövetni, annak eléggé be van szűkülve a tudata. Nem úgy mérlegel, mint egy nyugodt kiegyensúlyozott "Gyakorikérdések.hu" levelező. Nekem csak egyszer mondana ilyent párom, már futva menekülnék tőle, nehogy ideje legyen belelovalnia magát. Fenyegetni nem hagynám magam, nem vagyok én senkinek sem a rabja.
2011. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem ez érzelmi zsarolás ha meg mégis megteszi valaki az nem a szakítás miatt van hanem mert az illetőnek régota komoly próblémái vannak.
2011. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!