Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit már nem szeretsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit már nem szeretsz, és tudod, hogy hamarosan elhagyod tervezed vele még a jövődet?

Figyelt kérdés

A volt párom szakítás előtt jelét nem adta, hogy baj lenne, sokat beszéltünk, kérdeztem, hogy komolyan gondolja-e? (több,mint 4 évig voltunk együtt) Ő kezdett bele olyan témába, hogy majd megkérné a kezem, összeköltözés, karácsonykor mi lesz, stb...Szóval közeli és távoli dolgokról is beszélt nekem, úgy, hogy ő hozza fel a témát...

Aztán egyik napról a másikra, mintha megváltozott volna, és elhagyott, hiába kérdeztem előtte, jele nem volt ennek..

Először azt mondta most jött rá, aztán, hogy régebben...összevissza beszélt...

Nem vagyok hiszékeny, de ismertem eléggé, hogy amiket mondott, hogy mik a tervei komolyan mondta...

Nem szerette az esküvő témát, de én lány vagyok álmodoztam sokat róla...viszont, ha felhoztam már számolta, hogy hány fős esküvő lenne, milyen ruhában lesz, stb...

Ezek miatt volt fura nekem az egész...mert tényleg nem volt jele, nem is veszekedtünk..csak úgy előjött ezzel a dologgal, hogy vége...

Pár hét telt el, és mással van már...rossz érzés, hogy a közös álmaink, így elvesztek, és mással valósítja meg...vagy talán menekülés lehetett ez neki..nem tudom...kiváncsi vagyok ti mit gondoltok...köszi


2010. dec. 14. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát vagy hirtelen talált mást vagy csak elöadta a sztorit hogy ne gondold hogy el akar hagyni.
2010. dec. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 acel ***** válasza:
nekem is hasonló a sztorim de én nem terveztem sőt inkább kikerültem a végén hogy a jövőben mi legyen. szerintem talált egy másik lányt, beleszeretett és ezért lett vége.A menekülés is reális de akkor észrevetted volna hogy hazudik az esküvői beszélgetés alatt. 22f
2010. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ma már mással van....és ez fáj nagyon, hogy amiket mondott tényleg komolyan gondolta, az utolsó percig...aztán jött a 3. személy...és vele van...ilyen könnyen lemondott kettőnkről:S
2010. dec. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!