Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendbe tudom én ezt még hozni?

Rendbe tudom én ezt még hozni?

Figyelt kérdés
A párommal úgy érzem nagyon elhidegültünk egymástól.Van egy 1 éves lányom és a szoptatás alatt elég sokat híztam.Most fogyózom.Igyekszem jól kinézni is.De azt mondja szeret meg hogy így is tetszem neki.Még sem ölel meg csak fél pillanatig nem ad szinte puszit sem.Úgy érzem nem vagyok nő a szemében.Pedig igyekszem télleg.A lányom még mindig szopizik és nagyon nehéz így olyan diétát találni amivel eredményes is lehetek.De igyekszem.Itthon mindent megcsinálok.Ha kell neki este 11kor valami megyek és hozok neki.Sokat próbálok tenni érte.Néha én is elfáradok és sokszor nem úgy szólok hozzá vagy hasonlók ezt elismerem.Elég sok a vita.Nem rég adtunk magunknak 1 utolsó esélyt is.Nem szeretném elveszíteni.A szexuális életünk sem az igazi.Nem miattam.Biztos vagyok benne hogy nincs senkije.De mit tegyek még h nőnek nézzen és újra minden jó legyen?Valaki tudna tanácsot adni?
2010. aug. 9. 16:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
OFF: Annyira utálom, hogy mindig lepontoznak, ha megírom a frankót!!! :@ Emberek, az igazság néha fáj, de könyörgöm, ez egy olyan oldal, ahol véleményt kell nyilvánítani! Az emberek véleménye különböző!!! Miért ér többet egyik ember véleménye a másiknál???
2010. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) 22/f nagyon kedves vagy:) hogy mért akarok én változni minden áron?Mert szeretem nem akarom elveszíteni és szeretném ha szeretne engem....Lehet hogy hülyeség ennyire ragaszkodnom valakiért de nagyon szeretném hogy szeressenek.Igazából az a bajom hogy eltávolodott tőlem.Régen nagyon szeretett sztem most is szeret csak már nem úgy mint rég és gondolom velem van a baj ha már nem szeret úgy mint rég...És nekem nagyon hiányzik 1 kis szeretet viszont megcsalni nem szeretném.
2010. aug. 11. 18:33
 23/31 anonim ***** válasza:
75%

ez a pasi, egy önző, kis hisztis, éretlen, egocentrikus segg.fej. Ahelyett hogy segítene neked, még ő húzza a kis száját, hogy nincsenek az ő elképzelései szerint kielégítve az igényei.

Dobd a fenébe, ez nem fog megváltozni, keress egy olyan pasit, aki tisztel, és akit megérdemelsz, és akire fel tudsz nézni, és kihozza belőled a nőt!!!! nem pedig egy ilyen oldalon kell panaszkodnod. Sok sikert:)

2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
95%
Én 23 év után jöttem rá,hogy még én próbáltam a drága párom igényeit kielégíteni,addig elvesztettem önmagamat,az önbecsülésemet,a barátaimat.Most itt állok egy elkényeztetett alkesszel,aki nem akar elválni,mondván,hogy mi lesz akkor vele egyedül.Most is csak magára gondol.Te ezt ne várd meg!
2010. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kmmm


Van az úgy, hogy az emberfia nagyot csalódik egy asszonyban, de mégsem hagyja el, mivel tett egy esküt anno. ( esküvő) Nagy emberség kell ahhoz, hogy szex nélkül kitartson egy férfi és biztonságot nyújtson.

2010. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nálunk nem volt eskü nem volt nagy csalódás és van szex csak nem annyiszor és ahogy nekem is jó lenne.
2010. aug. 11. 23:52
 27/31 anonim ***** válasza:
Tegnap 23.47Gondolom,te pasi vagy.Magyarázd már meg nekem,kiért olyan marha nagy csalódás egy pasinak az,hogy aki megszülte az ő gyerekét,az átmenetileg kövér?Nem hiszem el,hogy az érzelmeiteket képes felülírni néhány plusz kiló.Vagy ennyire ösztönlények vagytok?Akkor minek akartok családot?
2010. aug. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy megkérdem, de hány éves a párod?

Szülés előtt milyen volt a kapcsolatotok? Mennyi ideje vagytok együtt?

(nekem is van egyébként egy egy éves kicsi lányom) :)

2010. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
a párom 29 a kislány 13 hónapos.Nem nem ilyen volt a kapcsink.A terhesség alatt pedig ő volt a figyelmesebb.Elég gyorsan jött a baba de ez számunkra nem volt gond.Nem azóta változott meg minden.
2010. aug. 12. 10:35
 30/31 anonim ***** válasza:

Akkor mit érzel határnak, hogy mióta lett minden más?

(az egy éves kislány anyukája)

2010. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!