Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendbe tudom én ezt még hozni?

Rendbe tudom én ezt még hozni?

Figyelt kérdés
A párommal úgy érzem nagyon elhidegültünk egymástól.Van egy 1 éves lányom és a szoptatás alatt elég sokat híztam.Most fogyózom.Igyekszem jól kinézni is.De azt mondja szeret meg hogy így is tetszem neki.Még sem ölel meg csak fél pillanatig nem ad szinte puszit sem.Úgy érzem nem vagyok nő a szemében.Pedig igyekszem télleg.A lányom még mindig szopizik és nagyon nehéz így olyan diétát találni amivel eredményes is lehetek.De igyekszem.Itthon mindent megcsinálok.Ha kell neki este 11kor valami megyek és hozok neki.Sokat próbálok tenni érte.Néha én is elfáradok és sokszor nem úgy szólok hozzá vagy hasonlók ezt elismerem.Elég sok a vita.Nem rég adtunk magunknak 1 utolsó esélyt is.Nem szeretném elveszíteni.A szexuális életünk sem az igazi.Nem miattam.Biztos vagyok benne hogy nincs senkije.De mit tegyek még h nőnek nézzen és újra minden jó legyen?Valaki tudna tanácsot adni?
2010. aug. 9. 16:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%
Jaj édes Istenem!!!!!!!! Itt az a probléma, hogy azt írod: neked kell változni... NEM NEKED KELL VÁLTOZNI, HANEM NEKI!!!!!!!!! És ő erre KÉPTELEN!!! Nem lesz jó vége, most mondom, ha nem hagyod ott, csak szenvedsz és szenvedsz... Hidd el, tudom milyen, én is szaladtam a pasi után, de nem éri meg!!! Otthagy kizsákmányoltan, kihasznál és azt mondja, hogy nem kötelezett ő r, hogy vele legyél, te voltál a hülye, hogy így is vele maradtál, ezt fogja mondani!!! :( Könyörgöm, ne hagyd magad kizsigerelni, lépj most vagy soha! A gyerek még kicsi, addig több esélyed van újrakezdeni! Ha majd nő, akkor nehezebb lesz, mert lehet hogy ragaszkodni fog az apjához (mint minden gyerek) és még inkább visszatartó erő lesz számodra... De őt nem érdekli!!!! Se te, se a gyereke, hiszen ha érdekelné, akkor eleve nem lenne ilyen!!!!! Térj észhez!
2010. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

bár itt tényleg nem neked kéne tenni, de ha szeretnél (én is szerettem volna) akkor próbáld elcsábítani, találj ki izgalmas dolgokat. úgy adok tanácsot h pont ugyanilyen helyzetben vagyok kor gyerek stb minden stimmel és neked több szerencsét kívánok! nekem is azt tanácsolták h hagyjam a fenébe de szenvedek mint a kutya úgy hiányzik :(

ha gondolod írj privit!

2010. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

NE dőlj be azoknak akik képesek egy fiatal gyerekes anyának azt tanácsolni, hogy tagadja meg a férjét, a gyereke apját és hagyja ott, úristen...

Természetesen meg kell a problémákat beszélni. Ráadásul te magad mondod, hogy ő állítja hogy tetszel neki, akkor miért nem lehet hinni neki?

Inkább azt kéne végiggondolni min vitatkoztatok, mik a gondok, ne itt sírd el a gondjaidat, hanem ülj le vele, és beszéljétek meg, ez rátok tartozik nem az internetre. Itt ugyanis kevés az olyan ember aki megértené ezt a helyzetet, pláne aki jó tanácsot tudna adni. Frusztrált férfigyűlölőkkel meg frusztrált csalódott nőgyűlölőkkel van tele sok ilyen fórum, az egyik fröcsög hogy hagyd el, mert ha neki nincs senkije akkor más se legyen boldog, a másik meg pont ugyanaz csak a másik előjellel.

Hogy szerettetek egymásba? biztos vannak közös szép emlékek, azokat kéne felidézni valahogy, hogy neki is eszébe jussanak, és a kicsi mellett egymással is próbáljatok kicsit foglalkozni. Nem azon van a hangsúly hogy te megcsinálsz neki kaját mindent, ha este meg veszekedés van mire hazaér, és nem jó a légkör. Az egész olyan mint a medvés-fűnyírós viccben, hogy előre haragszol rá amiért neked kell mindent csinálni, közben meg ki tudja, lehet hogy ő ezt egyáltalán nem is várná el.

2010. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem várom mérgesen haza.Mindig kedves akarok vele lenni.Szivesen főzök neki stb csak az a baj h valami hibát mindig talál pl mért nincs letakarítva a tűzhely(néha a gyerek mellett nálam is kimarad valami) és evvel nagyon belelép a lelkembe.Ezt ő is tudja és direkt csinálja.De már eljutottam addig h nem veszekszem vele nem látom értelmét...Viszont nyugodt hangon közlöm vele h ez nem volt szép.
2010. aug. 11. 11:10
 15/31 A kérdező kommentje:
írtam privit
2010. aug. 11. 12:05
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki konkrétan,hogy ha így folytatja,el fog veszíteni téged is meg a gyereket is.Nálam ez hatott.Kb hasonló szitu volt,csak még a súlyom miatt is bas zogatott.
2010. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
de miért minden áron csak te akarsz változni?neki is úgynúgy kéne.ne marcangold magad!mi az,hogy ha nem viszel neki valamit elkezd duzzogni???ne haragudj,de szerintem csak kihasznál!!!!!!!:(:(
2010. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
57%
Látom van itt minden, impulzusoktől fűtött vad kommentek..Abszolút el tudom hinni, h nem mérgesen várod haza a párod, s minden törekvésed arra irányul, hogy őt boldoggá tedd. Vajon a te boldogságod ugyanebben nyilvánul meg? Ezen érdemes elgondolkodni! Mi lenne, ha másra építenél? Mi lenne, ha a poronty lenne az első? hiszen ő még csak most jött a világra, semmit nem ért, és biztosan rengeteg megválaszolatlan kérdése van.. Ha későn kezdi el megismerni a világot, rengeteget veszíthet! Mesélj el neki mindent..miért jó a gáztűzhelyet letakarítani? milyen előnyai vannak, hogyan zajlik? utálatos meló,éppen ezért, h őt se untasd, hamar végzel vele. Kezdd el pl vele együtt látni a világot, s ha a pároddal beszélsz, néha légy a poronty szócsöve!-úgy szólj a Párodhoz. Nem csak ketten vagytok, én ennek az oldalnak a megvizsgálát hiányolom..
2010. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%

nem is tudom mit mondjak erre. szerencsés egy férfi, ha igaz amit leírtál akkor te tényleg mindent megteszel a kapcsolatotok érdekében. a baj csak az, hogy van egy gyereketek és még csak nem is vagytok házasok! szerintem ez iszonyatosan nagy hiba volt, úgy gyereket szülni valakinek!! bárki bármit mond!! lehet, hogy hülyeséget mondok, de végülis ez a véleményem. nem tudom mennyire szeretett egyáltalán, ha még csak meg sem kérte a kezed?! én biztosan meg fogok kérni a barátnőm kezét ha odáig jutnánk, hogy olyan komoly kapcsolat, hogy családalapítás. de nem csak azért persze... hanem mert szerintem ez a normális, még a mai világban is. az meg nevetséges, hogy így viselkedik veled mikor te vagy a gyereke anyja. vagy eltúlozod a helyzetet, vagy kicsit s.e.g.g.f.e.j a párod, már elnézést a kifejezésért. szerintem egy normális pasi inkább mindent megtenne, hogy a felesége jól érezze magát és minden rendben mennyen. igazából nem tudok tanácsot adni. a véleményem az, hogy jobban át kellett volna gondolni, hogy milyen palival állsz le. de már mindegy. talán próbálj meg vele beszélni komolyan, hogy mégis, hogy gondolja a jövőtöket? lesznek majd itt nálam idősebbek- tapasztaltabbak- nők akik remélhetőleg tudnak mondani okosságokat. :(

22f

2010. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

annyit még hozzáfűznék, hogy ha a leírtakon felül még csinos is vagy -most a felszaladt pár kiló itt teljesen mindegy-, akkor egy igazi főnyeremény :))

előző voltam

2010. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!