Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés

31 éves lány vagyok. 2 éve vagyok együtt a párommal, akinek a házában élek szinte az első nap óta. A cuccaim nagy része nála van, de én igénylem, hogy 1 héten egyszer kétszer otthon aludjak a szüleimnél. Ők egy kicsit messzebb laknak (50 km) és úgy vagyok vele, hogy ha meglátogatom őket, akkor este 8-9 körül már nem indulok el...

Őt ez meglehetősen bántja és utalgat rá, hogy döntsem el, hogy hol lakom.

Ez mások szerint is akkora probléma?


2010. aug. 9. 11:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez felfogas kerdese. En biztos, hogy orulnek, ha meglatogatna a gyerekem. A szuleim is orulnek ilyennek es picit furcsa, hogy a parod, ha megtehetne, nem megy soha a szuleidhez veled. De a masik oldalon ott van, hogy picit furcsa, hogy a parod nelkul mesz minden heten es ott alszol. Hat nehez, de en azt mondom, hogy nagyon jol teszed, hogy torodsz a szuleiddel, csak meg kell beszelni a paroddal es kompromisszumot kotni ebben.
2010. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Hát,szerintem is elég gyerekesen viselkedsz,értve ezt 12:24-es válaszra való megnyilvánulásodra,és vele teljesen egyet értek. Nem azt a választ kaptad amit akartál,és akkor még itt te hisztizel,hogy valaki választ mert írni.


A kérdésre a válaszom,hogy furcsa nekem ez a heti rendszerességű szülőnél alvás. Én úgy képzelem,hogy ha már a párommal élek,nem is kevés ideje,akkor már vele élek és kész,a szüleimet csak látogatom,és ha tudom viszem őt is. Egyébként,az elejétől fogva így csinálod? Mármint hogy hetente ott alszol szüleidnél?


Én 17/L vagyok.

2010. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló sokkal érettebb gondolkodásban nálad...pedig csak 17 éves..ebből szerintem már rájöhetnél,hogy igenis gáz vagy,"kislány"....szegény párod,én teljesen megértem...29/nő
2010. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Hmmmm... én is voltam 15 éves. Összepakoltam és elkötöztem otthonról egy pasi miatt. Gondoltam milyen jó lesz, ha soha többet nem látom a szüleimet, nem dirigálnak stb. Talán az az érett 17 éves NŐ, most tart itt... Változik az ember értékrendje (legalábbis az enyém megváltozott).
2010. aug. 10. 14:45
 35/37 anonim ***** válasza:
Anyámra emlékeztetsz. Ő is mindenkinek nekitámad, aki kritizálni meri. A tegnapi 12:24-es, aki 18 éves, és költözik el otthonról. Nem nagyon értem amúgy mi köze ennek az egészhez. Vagy most akarod bepótolni azt, ami 15 éves korod után kimaradt? Érdekes megoldás.
2010. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Azt irod hogy 15 évesen elköltöztél é örültél volna ha többé nem látod a szüledidet,erre most van párod és 31 évesen a szüledhez futsz haza aludni.Hát ...
2010. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 17/N, és most nem értem hogy hogy gondolod a 14:45-es válaszod. Nekem eszembe sincs elköltözni itthonról,felőlem dirigálhatnak a szüleim,elfogadom Különben sem dirigálnak. Én jól kijövök velük,az már nem a mi bajunk hogy te 15 évesen voltál olyan lökött hogy elmentél otthonról egy pasihoz. Vagy esetleg a szüleiddel nem volt jó kapcsolatod,de ha ez a verzió,akkor is te voltál a hülye... Nekem sose fordult meg a fejemben hogy elmenejek,akkor sem mikor leszidnak stb.
2010. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!