Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés

31 éves lány vagyok. 2 éve vagyok együtt a párommal, akinek a házában élek szinte az első nap óta. A cuccaim nagy része nála van, de én igénylem, hogy 1 héten egyszer kétszer otthon aludjak a szüleimnél. Ők egy kicsit messzebb laknak (50 km) és úgy vagyok vele, hogy ha meglátogatom őket, akkor este 8-9 körül már nem indulok el...

Őt ez meglehetősen bántja és utalgat rá, hogy döntsem el, hogy hol lakom.

Ez mások szerint is akkora probléma?


2010. aug. 9. 11:25
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Igen dolgozom! A szüleim is meg a párom is kb 30 km-re van a munkahelyemtől, így nem fárasztóbb.
2010. aug. 9. 11:43
 12/37 anonim ***** válasza:
91%
keress a párod környékén kozmetikust, orvost stb. jelenleg vele élsz, nem a szüleiddel kb havi 1-2 éjszaka ottalvás lenne a normális. szerintem.
2010. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
44%
Hát ez mindkét oldalról érdekes. Gáz egyáltalán nem vagy, sőt, szerintem nagyon jól teszed, hogy látogatod a szüleidet. A te oldaladról azt tartom furának h 8-9 körül már nem indulsz el, hisz 50km távot hamar megjár bármilyen busz,vonat,kocsi. Az én barátnőm 23, de este 8 kor is elindul fel Pestre.(220km) A barátod meg azért, mert gondolom veled egykorú és ha neked ez fontos akkor megérthetné, ha nem hajlandó veled menni, akkor meg igazán csendben maradhatna, főleg, hogy ügyet intézni mész el. De nyugi,nem gáz.=)
2010. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
45%
Igen, gáz. A párodnak tök igaza van.
2010. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
78%
31 évesen nem lány vagy hanem nő vagy asszony,de ha lánynak érzed magad 31 évesen akkor itt valami nincs rendben nálad.
2010. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
64%
31 évesen nem kell látigatni őket hetente, szerintem elég 2 hetente is... És simán visszamehetnél, elindulsz előbb mondjuk 6-kor, 7-re már ott is vagy. Ja egyébként 31 éves NŐ vagy.
2010. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
31 évesen miért akarsz visszamenni anyukádékhoz!Talán beszéld meg a pároddal, hogy valamikor menjetek le 2 en!Mit tudom én, mondjuk 1 hónapba 2 szer!Úgy neki is jó lenne szerintem!Beszéld meg vele, ha ez se tetszik neki akkor szerintem magánál akar téged fogvatartani!
2010. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
53%
Én csak 23 éves vagyok, de max évente 1-2 alkalommal alszom a szüleimnél (pl. Karácsony), amúgy nem, pedig nem is a pasimmal lakom vagy ilyesmi. Nem is bírnám ki, ha heti rendszerességgel ott kéne aludnom, én szeretek a saját otthonomban lenni. És a saját otthonom már nem a szüleim otthona. Szeretem őket nagyon, de nem érzem úgy, hogy az ő felügyeletükre lenne szükségem.
2010. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Vajon van a válaszolók között 60-70 év közötti szülő is?! Ő is így örül a gyerekének, amikor hazamegy? ez is érdekelne! Mostmár kezdem azt hinni, hogy a szüleim sem látnak szívesen...

6-kor nem tudok elindulni, mert 6-ra érek oda...

Ennyire kiakasztó, hogy lánynak érzem magam?! Hát sajnálom! Nem vagyok asszony! Nő meg minden nő nemű, hiszen a csecsemőnek is nőt írnak az okmányaiba...

2010. aug. 9. 12:07
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
sztem aranyos vagy :) bocsi de komolyan.
2010. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!