Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz vagyok?

Szerintetek is gáz vagyok?

Figyelt kérdés

31 éves lány vagyok. 2 éve vagyok együtt a párommal, akinek a házában élek szinte az első nap óta. A cuccaim nagy része nála van, de én igénylem, hogy 1 héten egyszer kétszer otthon aludjak a szüleimnél. Ők egy kicsit messzebb laknak (50 km) és úgy vagyok vele, hogy ha meglátogatom őket, akkor este 8-9 körül már nem indulok el...

Őt ez meglehetősen bántja és utalgat rá, hogy döntsem el, hogy hol lakom.

Ez mások szerint is akkora probléma?


2010. aug. 9. 11:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
nézd, érezheted lánynak magad, viselkedhetsz úgy mint egy 16-18 éves lány. De akkor ne akarj felnőttként élni. döntsed el, hogy felnőtt nő vagy vagy egy fiatal lány. a párod egy felnőtt kapcsolatra vágyik, jogosan.
2010. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy látogatod a szüleidet, de szerintem sem feltétlenül kellene ott aludnod. Ok, hogy egyszer-egyszer úgy jön ki a lépés, de nem minden héten. A párod jogosan érezheti úgy, hogy még mindig nem tudsz teljesen elszakadni otthonról. Ez eshet neki rosszul. Amikor a házunk kész lett, és első héten tök rosszul voltam. Honvágyam volt, pedig nem vagyok gyerek, 28 éves vagyok. Nem is messzire költöztünk a szülői háztól, kb. 5 percnyire kocsival. De azért csak rossz volt, hogy nem lakom már többé otthon. Egy hét után a párom elmnondta, hogy ez neki rosszul esik, mert azt hiszi, hogy nem teljesen akarok vele lakni, és hogy ő biztos nem tud engem boldoggá tenni stb. Akkor rádöbbentem, hogy pont amit ő úgy várt, azt én lelomboztam, az örökös siránkozásommal. Utána többé nem hoztam fel szóba, meg hát persze 1-2 hét után el is múlt! Szóval szerintem ne aludj ott minden héten. Nem arról van szó, hogy gáz vagy nem, hanem, hogy ennek már elmúlt az ideje. Felnőtt nő vagy, aki együtt lakik a párjával.
2010. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Ha lánynak érzed magad maradj a szüleiddel,mert a pasid komoly kapcsolatra vágyik valószínű nem egy 31 éves kislányra.Amúgy nemi életet éltek?
2010. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Ajánlom a szex rovatot, ahol láthatod, hogy hány LÁNY él nemi életet! És talán még tanulhatnál is tőlük...
2010. aug. 9. 12:20
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Feltettél egy kérdést,nem azt a választ kaptad, amit akartál, erre nekiugrasz a válaszadóknak. Tényleg úgy viselkedsz, mint egy kis csitri, nyugodtan írhatod, hogy lány vagy. Szerintem gondold át ezt a hozzáállást. És szerintem sem normális, hogy ennyit alszol a szüleidnél.
2010. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
28 évesen nem hiszem hogy a 13 évesektől kéne tanulnom.Húúú komolyan gondolod hogy azoktól kéne tanulni.Na ezért vagy lány.A gondolkodásmódod végett,lehet szexelsz meg van pasid de még mindig hazjársz vmiért.De sajnos a szintednem 31 hanem egy 13 évesével egyenlő.
2010. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok. Hivatalosan kettő gyermekes asszony. Lánynak érzem magam én is:) Nem lehet hogy a párod attól fél ilyenkor más pasi van képben ha nem vele alszol?
2010. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

12:24-es! A kérdésre kellene válaszolni, nem azon lovagolni, hogy hány éves kortól lány és hány évestől nő az ember! Ha egyáltalán a te szemedben ember egy nő nemű...

"nem azt a választ kaptad" Szerinted a te válaszod alapján fogom eldönteni hogy élem az életem! Szerencsére nem... Tudod, értem én, csak lesz*rom!

12:31-es LÁNY Nem, nem hiszem, hogy pasira gyanakszik.

2010. aug. 9. 13:44
 29/37 anonim ***** válasza:
A válaszom röviden: igen gáz vagy. Leánynak öreg, mégsem elég bölcs. Ha az lennél, inkább a párod véleményét mérlegelnéd. Ezzel a gondolkodással lehet, hogy "lány" is maradsz.
2010. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
55%

Nekem mindig örülnek a szüleim, 2-3 naponta találkozunk, de eszembe se jutna ott aludni!!! Az ember a szerelme mellett szeretne aludni, ezért siet haza, HOZZÁ! Akár esőben, akár szakadó hóban.

Ezért gáz, amit csinálsz, ez tényleg probléma.

2010. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!